Pokiaľ ste fanúšikom spoločnosti Apple, mali by ste rýchlo prerušiť všetky svoje aktivity a pustiť si jednu z najočakávanejších konferencii tohto roka. WWDC 2022 práve začala a pozerať ju môžete na svojom iPhone, Macu, Windowse ale aj Androide prostredníctvom tohto postupu.

Pokiaľ ešte neviete, čo presne od WWDC 2022 očakávame, odpoveď je celkom jednoduchá. Apple by malo predstaviť iOS 16, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15, macOS 12 či HomeOS.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Vylúčený však nie je ani príchod nového MacBooku Air 14″ s procesorom Apple M2 či Macu mini, v ktorého útrobách sa bude nachádzať rovnaký čip. Tieto informácie sú však zatiaľ špekuláciou a potvrdia/vyvrátia ich až nasledujúce minúty.

Zostaňte preto naladení a pokiaľ si práve nemôžete spustiť event, sledujte náš web či už priamo tu alebo na sociálnych sieťach. Akonáhle sa vyskytnú prvé produkty, budeme vás samozrejme informovať.

Prečítajte si tiež  Prečo chce Apple získať váš starý iPhone pri predaji toho nového? Dôvodov je viac

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -