Apple TV+ sa nám pomaly ale isto rozrastá. Hoci to bolo teraz trochu „slabšie“ obdobie pre obsah, evidentne sa to čoskoro zmení. Pomôcť by mohol aj úplne nový seriál „Home Before Dark“, ktorý prinesie desať hodinových epizód.

„Home Before Dark“

Novinka bude mať tak trochu detektívny podtón. Niečo podobné sme mohli vidieť aj v seriáli „Truth Be Told“, ktorý platforma začala vysielať koncom minulého roka, a ktorý bol veľmi úspešný. V hlavnej úlohe tu bude investigatívna novinárka Hilde Lysiak, ktorá sa presťahuje z rušného Brooklynu, do malého mesta poblíž jazera. Novinárka sa začne zaujímať o prípad, ktorý sa pred ňou budú snažiť utajiť všetci vrátane jej otca. Už teraz to teda môže vyznieť veľmi zaujímavo.

- Reklama -

Samotný seriál bude dostupný v desiatich častiach. Každá z nich bude mať hodinu a každá z nich by mala prísť v týždňovom intervale (tak ako sme na to zvyknutí). V tomto smere sa teda máme na čo tešiť. Seriál sa na platforme od Applu objaví už 3. apríla 2020.

Ešte si naň teda budeme musieť chvíľu počkať. Na druhú stranu príde do tej doby aj viacero iných seriálov, filmov či dokumentov, ktoré si budete môcť pozrieť.

Ako sme sa dokonca mohli medzičasom dozvedieť, jablková spoločnosť už dnes pracuje na pokračovaní seriálu „Home Before Dark“, ktorý ešte nebol ani odvysielaný. Pravdepodobne má teda potenciál a kompetentní to chcú včas využiť aby mali pripravenú ďalšiu sériu.

Na záver už len dodáme, že za celou snímkou bude stáť Anonymous Content spolu Paramount Television Studios. Režisérom je Jon M. Chu. Tak čo, tešíte sa na úplne nový obsah na Apple TV+ alebo vás táto platforma vôbec neoslovila a pustíte si radšej Netflix či HBO GO?

Apple TV+ prinesie seriál „Home Before Dark“. Pozrite sa kedy...
Apple TV+ prinesie seriál „Home Before Dark“. Pozrite sa kedy… – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -