Spoločnosť Apple dnes vydala novú verziu firmvéru takmer pre všetky modely slúchadiel AirPods. Pôvodne sa novej verzie mali dočkať iba AirPods druhej generácie a AirPods Pro, no napokon sa dočkali aj majitelia ostatných slúchadiel. Nová aktualizácia s kódovým označením 4E71 nie je dostupná pre AirPody prvej generácie ani pre slúchadlá Beats.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro druhej generácie dorazia už na jeseň. Noviniek sa dočkajú aj prémiové AirPods Max

Momentálne nie je známe, aké vylepšenia nový firmvér prináša, nakoľko Apple k týmto aktualizáciám neposkytuje poznámky k vydaniu. Pravdepodobne sa však bude jednať o opravý chýb a bug fixy spojené s konektivitou slúchadiel k iným zariadeniam, čo sa stalo terčom nedávnych problémov.

Ako už pravdepodobne iste viete, Apple neumožňuje manuálnu aktualizáciu slúchadiel AirPods na nové verzie firmvéru. Namiesto toho stačí, ak svoje slúchadlá AirPods pripojíte cez Bluetooth k iPhonu a nový firmvér sa automaticky nainštaluje.

Zdroj: 9to5mac

Takto si skontrolujete verziu firmvéru v AirPods:

  • Otvorte aplikáciu Nastavenia na iPhone.
  • Prejdite do ponuky „Bluetooth“.
  • Nájdite svoje AirPods v zozname zariadení.
  • Ťuknite na „i“ vedľa názvu vašich AirPodov.
  • Pozrite sa na číslo „Verzia firmvéru“ a skontrolujte, či už používajú verziu 4E71.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -