Spoločnosť Apple dnes vydala novú verziu firmvéru takmer pre všetky modely slúchadiel AirPods. Pôvodne sa novej verzie mali dočkať iba AirPods druhej generácie a AirPods Pro, no napokon sa dočkali aj majitelia ostatných slúchadiel. Nová aktualizácia s kódovým označením 4E71 nie je dostupná pre AirPody prvej generácie ani pre slúchadlá Beats.

Momentálne nie je známe, aké vylepšenia nový firmvér prináša, nakoľko Apple k týmto aktualizáciám neposkytuje poznámky k vydaniu. Pravdepodobne sa však bude jednať o opravý chýb a bug fixy spojené s konektivitou slúchadiel k iným zariadeniam, čo sa stalo terčom nedávnych problémov.

- Reklama -

Ako už pravdepodobne iste viete, Apple neumožňuje manuálnu aktualizáciu slúchadiel AirPods na nové verzie firmvéru. Namiesto toho stačí, ak svoje slúchadlá AirPods pripojíte cez Bluetooth k iPhonu a nový firmvér sa automaticky nainštaluje.

Zdroj: 9to5mac

Takto si skontrolujete verziu firmvéru v AirPods:

  • Otvorte aplikáciu Nastavenia na iPhone.
  • Prejdite do ponuky „Bluetooth“.
  • Nájdite svoje AirPods v zozname zariadení.
  • Ťuknite na „i“ vedľa názvu vašich AirPodov.
  • Pozrite sa na číslo „Verzia firmvéru“ a skontrolujte, či už používajú verziu 4E71.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -