Utajovať informácie je v dnešnej dobe veľmi náročné. Nepomáhajú ani rôzne verejné databázy, medzi ktoré patrí napríklad euroázijská hospodárska komisia (EEC). Apple si tu zaregistrovalo osem modelov Apple Watch a sedem modelov iPadu.

Nové produkty klopú na dvere

Vyzerá to tak, že v dohľadnej dobe uvidíme viacero nových produktov. Jablková spoločnosť si ich pravidelne zapisuje pred oficiálnym uvedením na trh v rôznych svetových databázach (vždy samozrejme z povinnosti).

V tomto prípade sa jedná o euroázijskú hospodársku komisiu, ktorá dovoľuje predaj v Arménsku, Bielorusku, Kazachstane, Kyrgyzstane a v Rusku. Najbližší event očakáme v septembri.

EDC hlási nové Apple Watch s rôznymi označeniami. Základné GPS verzie používajú kódy: A2291, A2292, A2351 a A2352. Hodinky s cellular sú potom označené ako: A2375, A2376, A2355 a A2356. Cupertinský gigant má v ponuke viacero prevedení (materiálov). Aj preto bolo celkovo zaregistrovaných až 8 zariadení, no v skutočnosti sa má jednať len o jednu generáciu Apple Watch Series 6.

Aby toho nebolo málo, firma si zaregistrovala aj nové iPady. Tých je podľa označenia sedem, no opäť sa môže jednať len o dva či maximálne 3 modely. Identifikačné čísla sú v tomto prípade: A2270, A2316, A2072, A2324, A2325, A2428 a A2429. V praxi by malo ísť o iPad Air 4. generácie, nový iPad Pro s výkonnejším procesorom či základný (upgradovaný) iPad s 10,2″ displejom.

Jon Prosser prednedávnom naznačil, že cupertinský gigant plánuje svetu ukázať okrem iPhonu 12/12 Pro aj nové inteligentné hodinky či tablety. Tento krok zo strany Apple tak celkom dobre zahral do karát poslednému úniku. Firma sa omylom prezradila, že chystá Keynote už na 10. septembra. Uvidíme, čo všetko ukáže…

zdroj

Prečítajte si tiež  Šťastné a Veselé Vianoce vám želá redakcia Svetapple.sk!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.