Pokiaľ ste veľkými fanúšikmi spoločnosti Apple, mali by ste vedieť, že firma môže už zajtra zverejniť pozvánky na najočakávanejšiu udalosť v tomto roku.

Na tej nám odprezentuje napríklad iPhone 13, Apple Watch Series 7, iPad mini 6. generácie či AirPods 3. generácie.

- Reklama -

Firma by mala podľa viacerých zahraničných zdrojov naplánovať Keynote na 14. september (utorok), pričom jej začiatok bude spustený presne o 19:00 nášho času.

Pozvánky prichádza so železnou pravidelnosťou presne 7 dní pred eventom. No a ak sa pozrieme do kalendára, spadá to na zajtrajšok, 7. septembra.

Kedy bude zverejnená pozvánka? 

V súčasnosti nevieme, kedy sa presne pozvánky dočkáme. V uplynulom roku ale boli zverejňované medzi 18:00 a 19:00 hodinou. Ich názov sa vždy nesie v znamení eventu a niektoré detaily prezrádza napríklad aj grafika alebo použité farby.

Prečítajte si tiež  Septembrový Apple Event: Ukáže sa iPhone 13, Apple Watch Series 7, iPad mini 6 a ďalšie produkty!

Dá sa teda povedať, že po zverejnení pozvánok začnú špekulácie o tom, na aké produkty sa môžete s istotou tešiť. Taktiež očakávame klasický easter-egg v podobe virtuálnej a rozšírenej reality.

Sledujte nás naďalej a akonáhle budeme mať prvé informácie, dáme vám samozrejme vedieť. Čo podľa vás Apple predstaví v septembri 2021?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -