Známy český YouTuber Petr Mára je preslávený svojimi vynikajúcimi videami, v ktorých nás pravidelne informuje o novinkách z dielne spoločnosti Apple. Často sa venuje aj produktom, na ktoré iní nemajú čas a tak tomu bolo aj dnes. Vo svojom poslednom videu nám ukázal handričku od Apple, ktorá stojí 25,00 €. 

Samotné príslušenstvo síce pôsobí predraženým dojmom, no pravda je taká, že sa okamžite po začiatku predaja stalo nedostupným. Handričku od Apple ste si niekoľko mesiacov nemohli kúpiť, lebo nikde nebola na sklade.

A aj keď to možno celé pôsobí trochu absurdne, treba si uvedomiť, že tento kúsok špeciálnej látky má svoju úlohu, ktorú robí najlepšie ako vie. Slúži totiž na čistenie displejov bez toho, aby sa na nich objavili škrabance.

Prečítajte si tiež  Dôkaz, že Apple predá naozaj všetko. Jablková "handra" sa vypredala behom niekoľkých hodín

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Handričku od Apple by ste mali používať na nanotextúru

iFixit

Netýka sa to iba klasických lesklých zobrazovacích jednotiek, s ktorými sa stretávame pri iPhone, iPade alebo MacBooku. Novú handričku od Apple by ste mali používať práve na špeciálnu nanotextúru. S tou si môžete (počas konfigurácie) vylepšiť napríklad 27″ iMac alebo 32″ Pro Display XDR.

Nanotextúra v zásade slúži na to, aby sa vám na obrazovke nerobili zbytočné odrazy okolitých svetiel alebo predmetov a tým vás pri práci nevyrušovali. Jej nevýhodou je však relatívne vysoká cena, ktorá sa pohybuje v stovkách eur a takisto odolnosť. Aj keď samozrejme vydrží kde čo, samotné Apple upozorňuje, že na jej čistenie máte používať iba mikrovlákno. V opačnom prípade hrozí, že poškodíte časť nanotextúry.

Prečítajte si tiež  Dostupnosť handričky za 25,00 € od Apple sa zlepšuje. Ak si ju chcete kúpiť, teraz máte šancu!

No a keď máte doma monitor za 5 000 € a potrebujete niečo s čím ho bezpečne utriete od prachu, handrička za 25,00 € sa už nejaví ako vysoká investícia. Čo poviete na tento uhol pohľadu?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.