Spoločnosť Apple nám na dnešnom nočnom a hlavne veľmi rýchlom evente Scary Fast predstavila nové ARM procesory M3 zo série Apple Sillicon a tiež počítače MacBook Pro 14″ / 16″ a iMac 24″. Technologický gigant počas prezentácie viackrát zmienil, že tieto počítače sú určené pre profesionálov a na tvrdú prácu.

Zúžitkovať na to dokážu svoj extrémny CPU aj GPU výkon, ktorý je doplnený o fantastickú výdrž batérie a perfektné hardvérové funkcie. Spomenúť môžeme napríklad veľký Trackpad, prepracovanú klávesnicu, prítomnosť šiestich reproduktorov s podporou priestorového zvuku či vysoko kvalitné displeje a ďalšie funkcie.

Apple samozrejme tieto benefity dokáže veľmi dobre predať a aj preto firma zverejnila na svojom oficiálnom YouTube kanáli dve nové reklamy, ktoré vyzdvihujú funkcie počítačov Mac.

Kým jedna je zameraná vyslovene na nový MacBook Pro 14″ / 16″, ktorý je dostupný vôbec po prvýkrát v luxusnej čiernej farbe Space Black a ponúka extrémne výkonné procesory M3, M3 Pro a M3 Max, tá druhá sa zameriava na počítače Mac trochu viac všeobecne.

Môžeme tu vidieť, ako tieto zariadenia slúžia pri rôznych profesiách a v rôznych firmách, medzi ktorými nechýba napríklad ani automobilka Porsche. Apple skrátka vždycky vedel, ako zaujať svojich zákazníkov.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nič nie je zadarmo. Apple si pýta za šnúrku pre AirPods Pro 2 absurdný príplatok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -