Ak ste fanúšikom hodiniek Apple Watch, máme pre vás zaujímavé novinky. Spoločnosť Apple totiž tento týždeň požiadala o registráciu nových modelov a pripravovaného upgradu watchOS pre rok 2023 v databáze Bluetooth. To znamená, že Apple sa chystá predstaviť nové modely svojich inteligentných hodiniek v septembri, ako je to tradíciou.

Zatiaľ nie je jasné, s akými novinkami sa chystané modely hodniek konkrétne predstavia. Je však viac než isté, že okrem štandardného modelu Series 9 sa dočkáme aj druhej generácie prémiového modelu Ultra. Cenovo najdostupnejšie hodinky Apple Watch SE sa naopak tento rok v novej verzii neukážu.

Oba prichádzajúce modely by mali mať vylepšený čip S9 pre rýchlejší výkon a nové farebné možnosti, ako napríklad ružovú pre Series 9 a tmavú titánovú pre Ultra.

Apple Watch Series 9 dorazia len s menšími zmenami

Nové hodinky Apple Watch by nemali priniesť žiadne väčšie zmeny oproti súčasným modelom. Tie by sme mali vidieť až v roku 2024, kedy chce Apple uviesť revolučné  “Apple Watch X” s tenším telom a možno aj s novým spôsobom upevnenia remienka pomocou magnetov.

Apple Watch Series 9 v ružovej farbe
Zdroj: MacRumors

Na stole je aj očakávaná zmena dizajnu, ktorú fanúšikovia očakávajú už od Apple Watch Series 7. Vizuálnych zmien sme sa však dočkali iba v prípade high-endových Apple Watch Ultra.

Okrem hodiniek sa môžeme tešiť aj na očakávaný iPhone 15, ktorý sa vytasí s celou plejádou zmien a noviniek. Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie novinky týkajúce sa modelového radu iPhone 15, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli všetky dôležité informácie.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 9 prinesú nový typ náramku. Takto bude vyzerať

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -