Spoločnosť Apple spôsobila revolúciu v oblasti nositeľných zariadení ešte v roku 2014, keď predstavila inteligentné hodinky Apple Watch. Ich postupný vývoj sa dostal v septembri 2022 do bodu, kedy sme sa dočkali najšpičkovejšej a najprémiovejšej verzie Apple Watch Ultra za cenu až 999 €.

A aj keď je pravda, že samotné Apple Watch majú množstvo konkurentov, len málo z nich je takých komplexných, ako dávnejšie odhalené hodinky Google Pixel Watch.

Pekný dizajn, no malý displej 

google pixel watch 2022
Google

Zariadenie bude so všetkými detailmi odhalené už za dva týždne, no spoločnosť Google nás počas dnešného dňa potešila novým promo videom. To zachytáva Pixel Watch v rôznych uhloch a polohách, vďaka čomu si o nich môžeme urobiť plnohodnotný obraz.

Ako môžete vidieť sami, Google Pixel Watch budú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a výrobca si dal záležať aj na špičkových materiáloch.

Vo vnútri zariadenia bude pracovať operačný systém WearOS, ktorý zákazníkom poskytne množstvo dizajnových ciferníkov. Nutné je však dodať, že hodinky majú až prekvapivo malý displej s extrémne širokými rámčekmi naokolo. Dobrou správou, ale je, že Google Pixel Watch ponúknu vymeniteľné remienky a celkovo pôsobia veľmi hravým dojmom. Určite si teda nebudú mať problém nájsť svoju cieľovú skupinu.

Cena, ktorá vás nepríjemne zaskočí 

Ak ste si však mysleli, že pôjde o lacný špás, tak ste boli na omyle. Za toto zariadenie zaplatíte viac, ako za dostupnejšie Apple Watch SE 2. generácie, ktoré spoločnosť predstavila iba začiatkom septembra 2022. Ide teda o absolútnu novinku, na ktorú sa nevzťahujú žiadne zľavy.

Zatiaľ čo produkt od spoločnosti Apple s menším 40 mm displejom štartuje na čiastke 299 € a s väčším 44 mm displejom zaň zaplatíte 339 €. Google Pixel Watch majú dostať naopak základnú cenovku až 349 dolárov, pričom k dispozícii bude aj prevedenie Cellular za 399 dolárov. A to vôbec nehovoríme o tom, že v Európe bude cena pravdepodobne ešte vyššia.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 kúpite za fantastickú cenu: Slováci tento model milujú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -