Po tom, čo spoločnosť Apple predstavila HomePod mini, ktorý dnes kúpite za menej ako 95,00 €, si tento produkt získal srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Zariadenie ponúka veľmi kompaktné rozmery a vysokú kvalitu prehrávania zvuku, ktorá nás prekvapila aj v recenzii. Aj preto teda nie je prekvapením, že technologický gigant pracuje na ďalšej generácii tohto zariadenia.

HomePod mini 2. generácie by mal prísť v priebehu roka 2023, presne tri roky po predstavení prvej generácie. To je ideálny čas na menší upgrade. O všetkom nás informoval novinár a leaker Mark Gurman z agentúry Bloomberg, prostredníctvom svojho bulletinu Power On.

Prečítajte si tiež  Chcete odolnejší pletený Lightning kábel priamo od Apple? Tieto produkty ho ponúkajú

Na základe svojich dobre informovaných zdrojov v spoločnosti Apple zistil napríklad to, že HomePod mini 2. generácie nebude jedinou novinkou spoločnosti Apple v tejto kategórii produktov. Okrem neho by sme sa totiž mali dočkať aj nového veľkého reproduktora či dokonca hybridného zariadenia, ktoré bude kombinovať HomePod a Apple TV do jedného produktu.

Koncept HomePod novej generácie s displejom
Zdroj: AppleMagazine

Ak však očakávate revolučné novinky, mali by ste skresať svoje očakávania. Druhá generácia HomePodu mini síce bude lepšia ako tá prvá, no zďaleka nepôjde o takú zásadnú inováciu, aby ste museli prejsť zo staršieho reproduktoru na nový.

Prečítajte si tiež  Muž potajomky sledoval polohu svojej priateľky cez Apple Watch. Zatkla ho polícia

Očakávajú sa maximálne vylepšenia v oblasti kvality zvuku, prehrávania či rýchlosti inteligentného reproduktora. Tej by mohol pomôcť modernejší čip. Po stránke dizajnu či funkcií by sme však mali zostať pekne pri starom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.