Pravdepodobne vám neuniklo tradičné oznámenie finančných výsledkov za Q3 2020, ktoré bolo zverejnené pred niekoľkými dňami. Viac sa o ňom dočítate tu. Tim Cook sa pri tejto príležitosti vyjadril k viacerým témam. Jednou z nich boli aj pripravované produkty, ktoré uvidíme do konca roka 2020.

Apple ešte neskončilo s novinkami

Záver roka je pre túto firmu vždy veľmi dôležitý. Dlhé roky sme ale nezažili situáciu, kedy by sa konali hneď 3 konferencie za sebou.

Apple si však „ide svoje“ a s vysokou pravdepodobnosťou chystá ďalší event. Nepriamo to potvrdil aj generálny riaditeľ, Tim Cook.

Počas vyhlasovania finančných výsledkov komunikoval cez online video aj s investormi. Aby ich ubezpečil, že akcie majú v správnej spoločnosti, jemne naznačil plány na najbližšie obdobie.

Podľa jeho vlastných slov sa tento rok môžete tešiť na niekoľko vzrušujúcich vecí. Tie samozrejme neboli špecifikované, no vzhľadom na chýbajúci ARM procesor Apple Sillicon je asi jasné, o čo sa bude jednať.

Apple si pre nás už v polovici novembra chystá ďalšiu udalosť, na ktorej nám predstaví nové MacBooky a možno aj iMac (ten sa však začne predávať až v roku 2021). Špekuluje sa, že kompetentní vrátia do ponuky populárny MacBook 12″. Nechajme sa prekvapiť.

Aby toho nebolo málo, event sa má týkať aj príslušenstva. Podľa leakera Jona Prossera (presnosť 85,5%) nás čaká prívesok AirTag a slúchadlá AirPods Studio.

To sú ideálne darčeky pod vianočný stromček. Všetko budeme samozrejme aj naďalej podrobne monitorovať a včas vás o tom informovať. Do komentára nám napíšte, či sa tešíte na ďalšie predstavovanie produktov!

Prečítajte si tiež  Čínsky Nothing Phone chce prekonať iPhone od Apple. S takouto cenou sa mu to možno aj podarí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here