Aj keď sme si pôvodne mysleli, že spoločnosť Apple uskutoční Keynote, neskôr sa objavili správy, že predstavenie nových iPadov prebehne len prostredníctvom tlačovej správy. Presne k tomu počas včerajšieho dňa došlo a ak sa pozrieme na inovácie, v podstate sa tomuto rozhodnutiu ani nečudujeme.

Áno, nový iPad Air 10. generácie je naozaj vydarený, no v podstate je to len prezlečený iPad Air 4. generácie, ktorý je na Slovensku ponúkaný za pomerne šialenú cenu.

Trochu iná situácia je to potom pri iPade Pro 2022 či Apple TV 4K. Tieto dve zariadenia prinášajú vylepšenia najmä v oblasti vnútorného hardvéru, no navonok o sebe nedávajú vedieť, že prešli upgradom.

Inými slovami, ak by spoločnosť Apple kvôli včerajšej inovácii zariadení uskutočnila Keynote, pravdepodobne by sklamala svojich fanúšikov, pretože by na nej nič extra nepredstavila.

Aj preto zvolila „tichý formát“ v rámci tlačových správ a jedného podareného videa, ktoré vám vysvetlí všetko čo potrebujete o nových iPadoch vedieť. Tak na čo ešte čakáte?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro Max vymenil za 4 ročný iPhone 11 Pro Max. Jeho skúsenosť vás prekvapí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -