Druhá generácia AirPods Pro sa neodvratne blíži a spolu s ňou sa vynárajú nové predpoklady o funkciách slúchadiel. Hoci sa ešte prednedávnom povrávalo, že nadchádzajúci update slúchadiel AirPods Pro bude mať zabudovaný snímač srdcového tepu a telesnej teploty, nemusí tomu tak byť. Mark Gurman z agentúry Bloomberg tieto fámy spochybnil a uviedol, že funkcia sa v dohľadnej dobe pravdepodobne neobjaví.

Prečítajte si tiež  Prechod na USB-C sa nekoná. Druhá generácia AirPods Pro si zachová Lightning

Podľa Gurmana sú spomínané vychytávky vo vývoji a Apple ich stále testuje, no v tomto roku s nimi určite nemáme počítať. V prípade merača telesnej teploty sa Apple chce skôr zamerať na zabudovanie tohto prvku do hodiniek Apple Watch. Vzhľadom na toto vyhlásenie sú na stole dve možnosti. Buď Apple odloží predstavenie Airpods Pro 2, alebo ich predstaví bez týchto funkcií.

- Reklama -

V prípade AirPods Pro sa ešte stále vyskytuje veľa neznámych. Do šedej zóny spadá konektor USB-C, ktorý by pomaly ale isto mal nahradiť všetky ostávajúce porty Lightning v rámci Apple zariadení. Nové AirPody budú disponovať aktualizovaným čipom H1 a hlbšou integráciou v lokalizačnej sieti Find My.

Zdroj: 52audio

Spoločnosť Apple neposkytla slúchadlám AirPods Pro od ich uvedenia na trh v roku 2019 takmer žiadne aktualizácie. Výnimkou je jedine nové nabíjacie puzdro MagSafe, ktoré sa objavilo spolu s príchodom AirPods 3. generácie v minulom roku. Všeobecne sa očakáva, že spoločnosť Apple oznámi novú verziu slúchadiel AirPods Pro neskôr v tomto roku, pravdepodobne s novými modelmi iPhonov 14 a hodiniek Apple Watch Series 8.

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -