Pripravovaný modelový rad iPhone 16 je síce ešte niekoľko mesiacov vzdialený, no internet sa pomaly ale isto plní novými správami o tom, ako bude zariadenie vyzerať. Hoci bude nadchádzajúca generácia jablkových smartfónov podľa analytikov skôr evolučným krokom, niekoľkých noviniek sa predsa len dočkáme.

O najnovší príspevok do kategórie únikov týkajúcich sa iPhonu 16 sa postaral leaker Majin Bu. Vo svojom príspevku na sociálnej sieti X (Twitter) zdieľal čerstvo uniknutý CAD render dostupnej verzie iPhone 16.

iPhone 16 sa dočká redizajnu

Podľa informácií od leakera pochádza nový CAD obrázok priamo z dodávateľského reťazca. Vizuál poukazuje na to, že iPhone 16 dostane výrazne prepracovaný zadný foto modul, o ktorom sa hovorí už dlhšie. Tento dizajn pripomína modul, ktorý bol už v minulosti použitý v iPhone X a XS.

iPhone 16 Pro
Zdroj: Majin Bu

K ďalšej zmene dizajnu patrí aj očakávané tlačidlo Capture Button, ktoré sa bude nachádzať na boku smartfónu. To poslúži na rýchly prístup k fotoaparátu a kamere. Okrem spustenia aplikácie Fotoaparát bude prostredníctvom tlačidla možné aj zaostrovať na objekty, čo bude umožnené jeho dvojitým stlačením alebo podržaním.

Ak vás zaujímajú všetky doterajšie informácie a predpoklady týkajúce sa budúceho modelového radu iPhone 16, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom pravidelne aktualizujeme všetky novinky.

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na parádny koncept iPhonu 16 a 16 Plus: Takýto dizajn by nás určite potešil

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -