Správy o novom MacBooku Air a updatovanom MacBooku Pro 13″ ešte ani nevychladli, no Apple má podľa všetkého v pláne ešte jeden Mac s čipom M2. Nebude sa však jednať o zaužívaný model, nakoľko tento MacBook môže započať úplne nový modelový rad. Jeho odhadovaný príchod naznačil renomovaný analytik Ming-Chi Kuo.

Nadchádzajúci notebook z produkcie giganta z Cupertina bude dostupný ako s čipom M2, tak aj s výkonnejšou verziou M2 Pro. Najväčším lákadlom má vyť väčšia obrazovka, ktorá dostane až 15″ a možnú integráciu niektorých (nie všetkých) prvkov, ktoré poznáme z MacBookov Pro súčasnej generácie.

- Reklama -

Na stole je aj možnosť oživenia niekdajšieho 12″ laptopu, ktorý svojho času niesol jednoduché pomenovanie „MacBook“. Vzhľadom na tento fakt je možné, že Apple by predstavilo nový modelový rad s MacBookmi vo veľkostiach 12″ a 15″. Odhadovaný príchod na trh zatiaľ poukazuje na koniec budúceho roka alebo začiatok roka 2024.

Zdroj: MacRumors

V prípade nového 15-palcového MacBooku by sa konfigurácie s čipom M2 dodávali s novým dvojportovým 35 W napájacím adaptérom, zatiaľ čo konfigurácie s čipom M2 Pro by obdržali výkonnejší 67 W adaptér. Tento druh napájania je už teraz voliteľnou výbavou pre nový MacBook Air s čipom M2, ktorý sa na trh dostane budúci mesiac.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -