Otázku, prečo Apple ponúka slúchadlá AirPods iba v jedinej farbe si položil azda každý jablkový nadšenec. Pravdepodobne to súvisí s tým, že firma túto farbu ponúka dlhé roky pre svoje plastové a gumené príslušenstvo. Ako sa však zdá, pôvodne spoločnosť plánovala uviesť hneď niekoľko farebných variácií.

Podľa zberateľa prototypov a leakera, ktorý na Twitteri vystupuje pod pseudonymom KosutamiSan Apple vytvoril viaceré prototypy nabíjacieho puzdra AirPods v piatich rôznych farebných variantoch. Konkrétne malo ísť o odtiene, ktoré ladili k iPhonu 7 vydanému ešte v roku 2015.

Podľa fotky je vidieť, že gigant z Cupetina mal naozaj v záujme uviesť farebné možnosti, no tie sa týkali len krabičky pre slúchadlá. Na nižšie uvedenom obrázku môžete vidieť puzdro v ružovo-telovej farbe „Pink“. Jeho vnútro, ako aj samotné slúchadlá AirPods však zostali biele, čo vyzeralo trochu zvláštne.

Farebné AirPods sa mohli stať skutočnosťou

Prototypy pochádzajú z obdobia, keď spoločnosť Apple vyvíjala iPhone 7. Popritom zrejme vyvinula aj prototypy slúchadiel AirPods vo všetkých farbách tak, aby pasovali k farebnej škále smartfónu.

Farebné AirPods prototyp
Zdroj: Twitter/ KosutamiSan

Spoločnosť Apple údajne zrušila farebné možnosti slúchadiel AirPods až vo fáze testovania finálneho produktu. To naznačuje, že rozhodnutie bolo prijaté v pomerne neskorej dobe.

Napriek tomu sa však mnoho fanúšikov stále dožaduje pridania farebných možností, čomu sa vôbec nečudujeme.

Momentálne sú AirPods Max jediným modelom, ktorý je dostupný v rôznych farebných variantoch. Ako ale poznáme spoločnosť Apple, zmena môže prísť kedykoľvek.

Zatiaľ si na svoje AirPods, AirPods 3 alebo AirPods Pro môžete kúpiť aspoň farebný silikónový kryt, ktorý nájdete na Loopi. Podporíte tým našu tvorbu.

Čo by ste povedali na farebné AirPods Vy a aké prevedenie by Vás potešilo najviac? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Prečítajte si tiež  Klasické AirPods snáď nikdy nezostarnú. V zľave ich kúpite za super cenu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -