Spoločnosť Apple sa včera postarala o vydanie kandidátskej verzie operačného systému iOS 17.4, ktorý bude spustený pre verejnosť už v najbližších týždňoch. Nová aktualizácia však poukazuje aj na ďalšiu novinku. Kód, ktorý sa objavil v kandidátskej verzii odhalil, že Apple pracuje na novej verzii svojich obľúbených slúchadiel Beats Solo.

Nový model ponesie názov Beats Solo 4 a vizuálom bude pripomínať predchádzajúcu verziu Solo 3. Dočkáme sa však niekoľkých dizajnových zmien, ktoré priblížia slúchadlá k modelu Beats Studio Pro. Ten si ešte stále viete kúpiť za cenu 299 € namiesto 399 € u nášho partnera ITya.sk. Novinka podľa kódu získa podporu priestorového zvuku, no ďalšie vychytávky sú zatiaľ neznáme.

Apple chystá novú generáciu Beats Solo 4

Podľa informácií známeho leakera @Aaronp613 sa slúchadlá predstavia v troch farbách vrátane čiernej, ružovej a modrej. Okrem podpory priestorového zvuku je možné, že slúchadlá prinesú aj lepšiu kvalitu zvuku a podporu funkcie Personalized Spatial Audio.

Slúchadlá budú naviac schopné reagovať na rovnaké gestá ako model Studio Pro, pričom stlačením tlačidla “b” možno prehrávať alebo zastaviť hudbu a prijímať hovory, dvojitým stlačením preskakovať skladby a dlhým stlačením aktivovať Siri.

Apple pravdepodobne nahradí aj starý port micro-USB za novým konektorom USB-C, aby slúchadlá zladil s ostatnými svojimi produktmi a zároveň aby spĺňali legislatívu Európskej únie.

Aktualizácie sa dočká aj modelový rad AirPods

Podľa najnovších informácií, ktoré zdieľal známy analytik Mark Gurman z agentúry Bloomberg, spoločnosť Apple v nadchádzajúcich mesiacoch plánuje predstaviť aj viacero nových modelov slúchadiel AirPods.

Apple odhalí nové prídavky známych slúchadiel ešte do konca kalendárneho roka. Konkrétne pôjde o základné AirPods 4. generácie a prémiové AirPods Max druhej generácie. V oboch prípadoch sa máme na čo tešiť.

Prečítajte si tiež  Nové AirPods Max klopú na dvere. Kedy prídu prémiové slúchadlá na trh?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -