Náhlavná súprava Apple Vision Pro sa už koncom tohto týždňa dostane do rúk svojich prvých majiteľov. Spoločnosť Apple pri tejto príležitosti pridala na svoj YouTube kanál novú reklamu, v ktorej vyzdvihuje kľúčové schopnosti headsetu pre virtuálnu a rozšírenú realitu.

Reklama zobrazuje rôzne možnosti a situácie, v ktorých je možné používať Vision Pro v rámci nového operačného systému visionOS. Medzi hlavné lákadlá patria herné či filmové zážitky, nové možnosti pre kancelárske práce, alebo videohovory cez FaceTime.

Všetko to a omnoho viac bude možné v jablkovom ekosystéme docieliť vďaka visionOS úplne novým spôsobom.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Nová reklama je skrátenou a trochu zmenenou verziou videa, ktoré spoločnosť Apple pôvodne predviedla na záver svojej prezentácie počas konferencie WWDC v júni minulého roka. Stalo sa tak tesne po oznámení náhlavnej súpravy Apple Vision Pro.

Súprava sa v USA začne oficiálne predávať už tento piatok. Hoci sú objednávky zatiaľ obmedzené iba na územie Spojených štátov, spoločnosť Apple pravdepodobne uvedie náhlavnú súpravu Vision Pro mimo USA ešte pred júnovou konferenciou WWDC 2024.

Ako prvé dve krajiny, v ktorých bude náhlavná súprava dostupná, sa uvádzajú Kanada a Spojené kráľovstvo. Na Slovensko by sa mohla dostať v rámci ďalších vĺn predaja, no v tomto roku sa tak pravdepodobne neudeje.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro sa ešte ani nedostal k zákazníkom, no už má prvý update

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -