Po boku nových jablkových systémov, ktoré spoločnosť Apple dnes sprístupnila pre verejnosť nechýba ani update macOS Monterey 12.4. Aktualizácia systému Monterey sa prakticky od svojho spustenia potýka s častými komplikáciami a problémami, ktoré sa Apple snaží riešiť v postupných opravách. Táto aktualizácia sa nesie vo veľmi podobnom duchu.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo aktualizáciu iOS 15.5. Toto sú všetky novinky

Hlavným aktérom je podpora aktualizácie pre firmvér nového monitoru Apple Studio Display, ktorý sa takisto stretol s vlnou kontroverzie. Nechýba ani vylepšenie aplikácie Podcasty, ktorá sa dočkala niekoľkých zaujímavých zmien.

Zdroj: Apple

macOS Monterey 12.4 prináša vylepšenia služby Apple Podcasts a opravy chýb:

  • Služba Apple Podcasts obsahuje nové nastavenie, ktoré umožňuje obmedziť epizódy uložené v Macu a automaticky mazať staršie epizódy.
  • Podpora aktualizácie firmvéru pre Studio Display 15.5, ktorá je dostupná aj ako samostatná aktualizácia, upravuje nastavenia kamery vrátane vylepšenia potlačenia šumu, kontrastu a kompozície.

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Apple.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -