Popri ostatných testovacích verziách sa Apple postaralo aj o vydanie novej beta verzie macOS Monterey 12.4. Ostrá aktualizácia pre všetkých verejných používateľov by mala doraziť už v najbližších týždňoch. Hoci sa nedočkáme žiadnych závratných noviniek, spoločnosť Apple odporúča, aby si ju používatelia nainštalovali z dôvodov kompatibility.

Prečítajte si tiež  MacBooky zažívajú najväčší rast na trhu. Počítače od Apple sú čoraz žiadanejšie

Verejní beta testeri si môžu stiahnuť aktualizáciu macOS Monterey 12.4 Monterey zo sekcie Aktualizácia softvéru v aplikácii Predvoľby systému po nainštalovaní príslušného profilu. Ak sa chcete zapojiť do testovania, prihláste sa na oficiálnej stránke Apple Beta Software Program.

Podľa poznámok k vydaniu od spoločnosti Apple nie je funkcia Universal Control v nových aktualizáciách iPadOS 15.5 a macOS Monterey 12.4 kompatibilná so zariadeniami so systémom macOS 12.3 alebo iPadOS 15.4. Z tohoto dôvodu spoločnosť Apple navrhuje, aby používatelia ako riešenie aktualizovali svoje zariadenia s Universal Control na nové beta verzie.

macOS Monterey
Zdroj: Apple

Novinky sa dočkal aj nedávno predstavený minotor Apple Studio Display, ktorý je často kritizovaný kvôli kvalite svojej kamery. Pri spárovaní so zariadením Studio Display podporuje macOS Monterey 12.4 nový firmvér Studio Display 15.5, ktorý zlepšuje kvalitu webovej kamery.

K dispozícii sú aj nové beta verzie pre macOS Big Sur 11.6.6 a aktualizácia zabezpečenia macOS Catalina 2022-005. Ak teda používate jeden zo starších systémov, určite si aktualizáciu nainštalujte.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here