Ak sa vám zdá, že Apple Watch Series 3 sú v predaji už príliš dlho, nie ste sami. Tretia generácia jablkových hodiniek je v predaji už od 22. septembra 2017, čo z nich robí jeden z najstarších a stále predávaných produktov. To by sa ale malo už čoskoro zmeniť.

Prečítajte si tiež  Apple vydáva novú beta verziu watchOS 8.5. Žiadne zázraky však nečakajte

Rok 2022 by nám mal priniesť hneď tri verzie modelov pripravovaných Apple Watch. Aspoň tomuto scenáru naznačujú analytické tlačové správy a posledné úniky. Podľa mnohých sa nedočkáme veľkých zmien, aspoň čo sa týka senzorov a funkcií.

Apple by sa však konečne malo zamerať na obmenu vizuálu, po ktorej volá komunita používateľov už minimálne posledné dve generácie. Aktuálna generácia cenovo dostupnejších Apple Watch SE by sa tak zaradila na miesto Series 3, čo by najstaršie hodinky vytlačilo z ponuky.

Apple.com

Očakáva sa, že Apple Watch Series 8 bude obsahovať pomerne veľa dizajnových zmien a môže zahŕňať viac ako len jeden model, ktorý bude vydaný v roku 2022. V nedeľu sa v informačnej rubrike Power On od Marka Gurmana objavili informácie, že okrem klasických modelov 41mm a 45mm by sa v line-upe mali objaviť aj aktualizované Apple Watch SE, určené pre „extrémne športy„.

V praxi by to znamenalo, že nové „SÉ-čka“ by mohli disponovať odolenjšou konštrukciou a ešte tvrdším sklom, ktoré by zamedzilo škrabancom, ryhám a inému poškodeniu pri vykonávaní športov a tréningov. Čo sa týka senzorov, na ktorých momentálne Apple pracuje, tie by ešte nemali byť použité v nadchádzajúcich modeloch.

Twitter / ld_vova

Reč je hlavne o vychytávkach ako senzor pre meranie glukózy v krvi alebo merač telesnej teploty. Hodinky sa naopak dočkajú rychlejších čipov novej generácie, čo však býva takpovediac nepísaným pravidlom (takmer) každého nového Apple zariadenia.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 (2022): Uvidíme konečné nový dizajn s plochými hranami?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -