Po novej farebnej možnosti pre Apple Watch Ultra, by sa rozšírenie farebnej škály mohlo týkať aj ďalšieho modelu. Spoločnosť Apple zrejme chystá základné Apple Watch Series 9 v novej farbe.

Podľa nových informácií od leakera vystupujúceho pod prezývkou ShrimpApplePro, budú mať budúce hodinky Apple Watch Series 9 rovnaký vzhľad ako Series 8 s veľkosťou puzdra 41 mm a 45 mm. Pre hliníkovú verziu však bude dostupná nová ružová farba.

Ružová sa pridá k štyrom už existujúcim farbám Midnight, Starlight, Silver a (PRODUCT) RED. Spoločnosť Apple už niekoľkokrát použila ružovú farbu pre niektoré zo svojich zariadení, ako napríklad iPad Air, iPad mini alebo iMac. Preto nebude jej prítomnosť na hodinkách zas až tak veľkým prekvapením.

Apple Watch Series 9 dorazia v ružovej farbe

Pre modely Apple Watch Series 9 s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele sa vraj nezmenia farebné možnosti, takže sa dočkáme zlatej, striebornej a grafitovej verzie. Apple naviac chystá podobnú ružovú farbu aj pre základné modely iPhonov.

Apple Watch Series 9 v ružovej farbe
Zdroj: MacRumors

Podľa doterajších odhadov a predpokladov budú mať modely Apple Watch Series 9 nový procesor, ktorý bude postavený na čipe A15 Bionic. Ten bol prvýkrát použitý v modeloch iPhone 13 na zlepšenie výkonu.

Okrem základného modelu hodiniek sa môžeme tešiť aj na prémiové Apple Watch Ultra druhej generácie. Podľa známeho analytika agentúry Bloomberg Marka Gurmana, by spoločnosť Apple mohla ponúknuť nadchádzajúci high-endový model v novej tmavšej farebnej verzii. Tú pôvodne testovala pre minuloročný model, no nakoniec ju zrušila.

Jediným modelom spomedzi jablkových smart hodiniek, ktorý sa v tomto roku nedočká aktualizácie budú Apple Watch SE. Tie totiž kalifornský gigant plánuje upgradovať na dvojročnej báze. Ich príchod teda môžeme očakávať až v roku 2024.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra 2 prídu so zaujímavou zmenou. Výrobca vyrieši jeden problém

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -