O nadchádzajúcej generácii hodiniek Apple Watch Ultra sa vedú obsiahle debaty, ktoré poukazujú na rozdielne dátumy predstavenia. Ako sa však zdá, gigant z Cupertina rozhodne nechce na nič čakať a nových prémiových hodiniek sa dočkáme už onedlho.

Spoločnosť Apple sa podľa analytických predpokladov chystá na jeseň uviesť hneď tri nové modely hodiniek Apple Watch. Okrem dvoch verzií štandardných Apple Watch Series 9 sa dočkáme aj ďalšej generácie Apple Watch Ultra.

Ako tomu už býva zvykom, jesenné podujatie sa nezaobíde bez predstavenia nových jablkových hodiniek. Apple tento rok vynechá cenovo dostupnejší model SE a zameria sa skôr na štandardné a prémiové verzie.

Spoločnosť Apple chystá poriadnu nádielku nových zariadení

Za predpokladom, ktorý sa týka nových Apple Watch Ultra stojí známy analytik Mark Gurman z agentúry Bloomberg. Vo svojom najnovšom príspevku prezradil predstavovací plán spoločnosti Apple na druhú polovicu roka 2023 a prvú polovicu roka 2024.

Apple Watch Ultra
Zdroj: Unsplash / Alek Olson

Okrem nového modelového radu iPhone 15 sa tak môžeme tešiť aj na nové smart hodinky. Zariadenia majú interné označenie N207, N208 a N210, pričom dve patria do radu Apple Watch Series 9 a tretie majú byť vylepšenou verziou Ultra.

Tu však Apple rozhodne nekončí. Medzi ďalšie produkty v pláne patria 13″ MacBook Pro s čipom M3, verzie M3 Pro a M3 Max pre 14″ a 16″ MacBook Pro alebo nový iPad Air či slúchadlá AirPods.

V nadchádzajúcom období by sme sa o jednotlivých zariadeniach mali dozvedieť viac. Ktorý z plánovaných produktov očakávate najviac? Podeľte sa s nami o názor v komentároch pod článkom.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo aktualizáciu watchOS 10, ktorá zmení spôsob akým používame Apple Watch

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -