Nové iPhony 16 by podľa doterajších predpokladov mali priniesť len malé, no zato zaujímavé dizajnové zmeny. Na zozname noviniek by nemali chýbať ani nové farebné varianty, v ktorých sa pripravované smartfóny predstavia. Na súčasnej palete sa vymení hneď dvojica farieb.

Známy analytik Ming-Chi Kuo načrtol svoje očakávania týkajúce sa farebných možností radu iPhone 16. V jednom zo svojim príspevkov na sociálnej sieti X prezradil, že dve nové farby by mali nahradiť dva existujúce odtiene.

iPhone 16 prinesie nové farebné možnosti

Kuo sa domnieva, že iPhone 16 Pro a iPhone 16 Pro Max budú k dispozícii v čiernej, bielej (resp. striebornej), sivej titánovej a ružovej farbe. Ak sa tento predpoklad vyplní, bude to znamenať, že farba modrého titánu už viac nebude dostupná a nahradí ju ružový variant.

Apple sa tak po čase vráti k ružovému odtieňu, ktorý bol súčasťou ponuky po celé roky a medzi ľuďmi sa stal vcelku populárny.

iPhone 16 Plus
Zdroj: Apple

Základné verzie iPhone 16 a iPhone 16 Plus budú zrejme ponúkané v čiernej, zelenej, ružovej, modrej a bielej farbe. To znamená, že aj v ponuke štandardných modelov nastanú farebné zmeny. Konkrétne pôjde o bielu, ktorá nahradí súčasnú žltú farbu.

Farby však nebudú ani zďaleka jedinými zmenami, ktoré si Apple pre svoj nadchádzajúci modelový rad pripravuje.

Okrem výkonnejších čipov zo série A18 sa môžeme tešiť aj na nové tlačidlo „Capture“ pre jednoduchšie zachytávanie video-obsahu a fotografií v horizontálnom režime a väčšie 6,3″ a 6,9″ obrazovky v prípade prémiových modelov Pro a Pro Max.

Ak vás zaujímajú všetky novinky týkajúce sa modelového radu iPhone 16, určite si nenechajte ujsť náš článok, v ktorom sme podrobne zhrnuli všetky podstatné informácie o nadchádzajúcich jablkových smartfónoch.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 sa už začína vyrábať. Ide konkrétne o tento komponent

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -