Predstavenie nového iPhonu SE tretej generácie sa síce nenieslo na vlne žiadnych prekvapení, no aj napriek tomu si od neho Apple sľubuje naozaj veľa. Cenovo najdostupnejší telefón z dielne jablkovej spoločnosti spustil predobjednávky minulý piatok. Apple Store však už po niekoľkých dňoch poukazuje na časový sklz dodacích lehôt, ktoré sa posunuli na koniec marca pre vybrané konfigurácie.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 3 a jeho presná kapacita batérie v mAh. Budete prekvapení (+ porovnanie s predchodcami)

Predobjednávky na všetky konfigurácie iPhonu SE boli otvorené s odhadovaným termínom dodania 18. marca. Zákazníci v Spojených štátoch, ktorí si objednajú akúkoľvek verziu iPhonu SE, majú teraz pri najlepšom odhadované dodacie obdobie 28. marca. Podobný scenár je odhadovaný aj pre dodacie lehoty v Európe.

Všetky konfigurácie iPhonu SE budú k dispozícii na vyzdvihnutie v predajni v deň uvedenia na trh 18. marca, no zásoby sa stopercentne veľmi rýchlo minú. V prípade slovenských resellerov je odhadovaný čas dodania „do týždňa“, pričom tento čas sa pravdepodobne taktiež bude posúvať.

Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -