Po tom, čo spoločnosť Apple predstavila svoje vylepšené produkty v rámci eventu Peek Performance, prichádza ich zavedenie do predaja. Ak sa vám napríklad zapáčil nový iPhone SE 3. generácie alebo iPad Air 5. generácie, tieto produkty si už môžete objednať aj u nás na Slovensku alebo v susednom Česku.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Zariadenia sú dostupné v rámci predobjednávok od dnešného dňa (11.3.2022), pričom prvé kusy začnú prichádzať ku majiteľom o týždeň neskôr, teda 18. marca 2022.

Tu však treba zdôrazniť pravidlo „kto skôr príde, ten skôr berie“. Ak si svoj nový telefón alebo tablet objednáte príliš neskoro, môže sa ľahko stať, že vám bude doručený pokojne aj o dva či tri týždne. Dostupnosť býva totiž zo začiatku predaja dosť obmedzená.

Okrem nového iPhonu alebo iPadu si už u slovenských predajcov môžete kúpiť aj Mac Studio či monitor Studio Display. Opäť ale platí, že vám ho predajcovia doručia najskôr o týždeň.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.