Od začiatku roka 2023 sa neobjavil žiadny nový model iPadu a tak by to malo ostať až do jeho konca. Pre rok 2024 si však Apple pripravil poriadnu nádielku nových prídavkov do portfólia tabletov. Jablková spoločnosť plánuje predstaviť hneď dve verzie iPadu Air, pričom nový model dostane doposiaľ najväčšiu obrazovku v histórii.

Podľa posledného príspevku na X (Twitter) od analytika Rossa Younga, začal dodávateľský reťazec spoločnosti Apple tento mesiac s dodávkami zobrazovacích panelov pre väčší 12,9″ iPad Air. Tento model tak dokonale sadne každému záujemcovi o iPad s väčším displejom, ktorý nepotrebuje výkon nadupaného iPadu Pro a zároveň chce na nákupe zariadenia zopár stoviek eur ušetriť.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

iPad Air sa dočká 12,9″ obrazovky už o pár mesiacov

Fámy o väčšom 12,9″ iPade Air čoraz viac naberajú na sile čo naznačuje, že sa ho dočkáme už onedlho, pravdepodobne o niekoľko mesiacov.

Okrem väčšieho displeja sa však zatiaľ nehovorí o žiadnych zásadných zmenách dizajnu. Pôjde teda o „natiahnutý“ súčasný iPad Air.

Apple by mal predstaviť nové verzie iPadu Air už v prvej polovici budúceho roka, pričom najčastejšie sa hovorí o jari 2024. Zatiaľ nie je jasné, akou formou Apple ohlási nové zariadenie, no keďže sa jedná o pomerne veľkú zmenu v ponuke iPadov, mali by sme sa dočkať oznámenia vo forme konferencie Keynote.

Rovnako sa predpokladá, že väčší iPad Air 12,9″, ako aj jeho menší 10,9″ braček by konečne mohli dostať upgrade procesora na verziu M2 a tiež by do nich Apple mohol zakomponovať aj LED diódu.

Tá tu z nepochopiteľných dôvodov chýba. Veď má ju už jednak drahší iPad Pro, ale aj menší a lacnejší iPad mini. Prečo ju teda nedostal aj model Air?

Prečítajte si tiež  iPad mini 7 dorazí už budúci rok. Toto sú všetky dôležité novinky, ktoré od neho očakávame

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -