Ako iste viete, spoločnosť Apple tento týždeň predstavila novú kolekciu nylonových remienkov Pride, ktorá je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach. To ako vyzerajú naživo si môžete pozrieť v tomto článku.

Technologický gigant chcel však osláviť mesiac hrdosti LGBTI komunity spolu so všetkými používateľmi a preto predstavil aj dva nové ciferníky, ktoré sú dostupné pre Apple Watch Series 4 a novšie s operačným systémom watchOS 8.6. Takisto je podmienkou pre ich nainštalovanie aj operačný systém iOS 15.5, ktorý musí mať používateľ vo svojom iPhone.

Prečítajte si tiež  Muž potajomky sledoval polohu svojej priateľky cez Apple Watch. Zatkla ho polícia

Apple opisuje ciferník hodiniek Pride Threads nasledovne: „Tento ciferník spája farby, ktoré reprezentujú komunitu LGBT. Vlákna sa transformujú, vytvárajú čas a reagujú na pohyb vášho zápästia. Môžete tiež ťuknúť na jednotlivé vlákna alebo otočiť digitálnou korunkou a tie sa začnú pohybovať.“

Ako pridať do Apple Watch nový ciferník Pride

    Zdroj: Apple
  • Otvorte aplikáciu Watch na iPhone.
  • Ťuknite na položku Galéria ciferníkov v dolnej časti obrazovky.
  • V časti Nový číselník vyberte položku Pride.
  • Ťuknite na položku Pridať.
  • Hotovo.

Môžete si vybrať biele alebo čierne pozadie. Ak vlastníte hodinky Apple Watch z edície Nike, k dispozícii máte špeciálny ciferník, ktorý si môžete pridať rovnakým spôsobom.

Prečítajte si tiež  Prečo sú Apple Watch Hermes také drahé? Odpoveď je jednoduchá

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -