Ako iste viete, spoločnosť Apple tento týždeň predstavila novú kolekciu nylonových remienkov Pride, ktorá je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach. To ako vyzerajú naživo si môžete pozrieť v tomto článku.

Technologický gigant chcel však osláviť mesiac hrdosti LGBTI komunity spolu so všetkými používateľmi a preto predstavil aj dva nové ciferníky, ktoré sú dostupné pre Apple Watch Series 4 a novšie s operačným systémom watchOS 8.6. Takisto je podmienkou pre ich nainštalovanie aj operačný systém iOS 15.5, ktorý musí mať používateľ vo svojom iPhone.

- Reklama -

Apple opisuje ciferník hodiniek Pride Threads nasledovne: „Tento ciferník spája farby, ktoré reprezentujú komunitu LGBT. Vlákna sa transformujú, vytvárajú čas a reagujú na pohyb vášho zápästia. Môžete tiež ťuknúť na jednotlivé vlákna alebo otočiť digitálnou korunkou a tie sa začnú pohybovať.“

Ako pridať do Apple Watch nový ciferník Pride

    Zdroj: Apple
  • Otvorte aplikáciu Watch na iPhone.
  • Ťuknite na položku Galéria ciferníkov v dolnej časti obrazovky.
  • V časti Nový číselník vyberte položku Pride.
  • Ťuknite na položku Pridať.
  • Hotovo.

Môžete si vybrať biele alebo čierne pozadie. Ak vlastníte hodinky Apple Watch z edície Nike, k dispozícii máte špeciálny ciferník, ktorý si môžete pridať rovnakým spôsobom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.