V nasledujúcich minútach si budete môcť vychutnať viac než hodinovú udalosť, počas ktorej Apple predvedie nové produkty.

Malo by ísť hlavne o iPhone 14 / 14 Pro, ktorý prinesie množstvo nových technológií, no Apple ukáže aj vylepšené Apple Watch Series 8 / Pro / SE 2. Okrem toho by sme sa mohli dočkať tiež druhej generácie AirPods Pro či špeciálneho prekvapenia.

Technologický gigant ešte počas obeda vypol svoj internetový obchod a začal pripravovať streamovanie konferencie. Sledovať ju môžete aj vy.

Stačí keď kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do článku, kde sme sa tomu venovali v rámci všetkých možných platforiem.

Ešte jednoduchšia cesta ale bude, keď konferenciu otvoríte priamo v YouTube. Na video môžete kliknúť priamo pod týmto textom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Recenzia: ALONE
Môže ťa zaujímať
- Reklama -