/* Header banner */

Nové produkty už klopú na dvere. Spoločnosť Apple vypla svoj internetový obchod po celom svete. Pokiaľ si ho otvoríte, objaví sa iba hláška „Be right back.“ s podtextom „We’re making updates to the Apple Store. Check back soon.“

Apple Store je nedostupný

Apple si potrpí na dokonalé utajenie. Mnohé konkurenčné firmy pridávajú fotografie s produktami na internetové stránky vo veľkom predstihu. To však neplatí pre cupertinského giganta.

Aby kompetentní zabránili predčasnému úniku záberov alebo informácií (ktorý môže byť spôsobený pokojne aj nedbalosťou), internetový obchod sa v deň konferencie úplne vypína.

Nedostupnosť sa zvyčajne počíta na niekoľko hodín. Akonáhle budú nové zariadenia predstavené, fanúšikovia si ich budú môcť predobjenať alebo rovno kúpiť.

Počas dnešného dňa očakávame Apple Watch Series 6 a iPad Air 4. generácie. Tieto dva produkty sú potvrdené takmer na 100%. Okrem nich by sa ale mohol ukázať aj iPad 10.2″ druhej generácie alebo dostupnejšie Apple Watch (Special Edition?). iPhone 12 príde zrejme až v októbri.

/* Interscroller mobile ad 300x600 */

Celá konferencia sa odohrá o 19:00 nášho času. Pripravili sme si pre vás článok, vďaka ktorému ju budete môcť sledovať z akéhokoľvek zariadenia. Všetko budeme samozrejme podrobne monitorovať a prinášať vám dôležité informácie. Do komentára nám napíšte, na čo sa najviac tešíte vy. Za nás je to iPad Air 4. generácie!

Prečítajte si tiež  S počítačmi Mac sa roztrhlo vrece. Apple už onedlho predstaví ďalší model s extrémne dôležitou novinkou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here