Portál Nashville Chatter Class objavil v databáze Euroázijskej hospodárskej komisie nové regulačné dokumenty v ruskom jazyku. Tie súvisia so zatiaľ nepredstaveným iPhonom 13, ktorý spoločnosť Apple plánuje uviesť na jeseň tohto roka.

Spomenuté iPhony s operačným systémom iOS 14 majú pridelené následovné číselné označenia modelov: A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 a A2645. Ani jedno z nich nezodpovedá existujúcej modelovej rade.

Zverejnený dokument spĺňa všetky požiadavky Ruska, aby mohlo Apple zaregistrovať svoje produkty so šifrovacími a/alebo kryptografickými nástrojmi.

Podobnú situáciu sme zažili aj v predchádzajúcich rokoch pri smartfónoch, tabletoch či počítačoch od Apple. Neskôr sa ukázalo, že uvedené modelové označenia korešpondujú so skutočnými, neskôr predstavenými zariadeniami.

iPhone 13 príde pravdepodobne už v septembri 2021

Tohtoročný modelový rad iPhone 13 by mal byť predstavený v septembri a dizajnovo bude podobný aktuálnemu iPhonu 12. Zákazníci si budú môcť vybrať zo štyroch verzií v troch veľkostiach: 5,4″, 6,1″ a 6,7″, pričom dva iPhony budú vyššej triedy s označím Pro a dva modely budú cenovo dostupnejšie.

 

iPhone 13 ProMedzi najvýraznejšie technické vylepšenia patrí prepracovaný fotoaparát, procesor A15 Bionic, nový 5G čip od Qualcommu či dlhšia výdrž batérie. Všetky informácie budeme aj naďalej sledovať a zhromažďovať.

Pokiaľ sa dozvieme niečo nové, budete to vedieť medzi prvými. Napíšte nám do komentára, či sa už na iPhone 13 tešíte a ak áno, ktorý konkrétne model si plánujete zaobstarať.

Prečítajte si tiež  Takto môže vyzerať stále zapnutý displej na iPhone 12S
Môže ťa zaujímať
- Reklama -