Už o mesiac sa dočkáme predstavenia novej, v poradí deviatej generácie inteligentných hodiniek Apple Watch. Podľa doterajších predpokladov by sa hodinky mali držať minuloročného vizuálu a priniesť len veľmi málo zmien oproti Apple Watch Series 8. Jednej novinky sa však napriek tomu dočkáme.

Spoločnosť Apple sa chystá na uvedenie nového remienka pre hodinky Apple Watch Series 9, ktorý bude vyrobený z tkaného textilu a bude mať magnetickú pracku. Za informácie o novom type remienka sa postavil známy leaker Kosutami vo svojom príspevku na X (bývalý Twitter).

Nový remienok pre hodinky Apple Watch bude podobný existujúcemu náramku Modern Buckle, ktorý je produkovaný z kože a má dvojdielne magnetické zapínanie.

Prečítajte si tiež  Video: YouTuber premenil Apple Watch na mechanické hodinky. Pozrite sa na výsledok

To, čo vyzerá ako pevná pracka, je v skutočnosti magnetický mechanizmus, ktorého dve časti sa jednoducho spoja o seba. Je to veľmi elegantné a pohodlné riešenie a preto sme radi, že tento systém bude využívať aj nový remienok.

Apple prinesie nový typ magnetického náramku

Remienok bude pravdepodobne určený pre Apple Watch Series 9 a nie pre druhú generáciu Apple Watch Ultra. Magnetický remienok by sa mal pri svojom štarte predávať za 99 €, čo je rovnaká cena, ako zaplatíte za Solo Loop.

Tu dávame do pozornosti, že na našom e-shope Loopi.sk kúpite Silicone Solo Loop Band len za 19,95 €. Tento systém náramku prináša zákazníkom vysoký komfort a je ideálny na športovanie, ale aj na bežné nosenie. Nie nadarmo je to jeden z najobľúbenejších produktov v našom portfóliu.

Späť však k téme. Nový magnetický remienok by mal byť dostupný pre všetky verzie Apple Watch. Navlečiete ho teda na 38 / 40 / 41 mm, ale aj na 42 / 44 / 45 mm modely. Jediné zariadenie, pre ktoré určený byť nemá, budú spomínané Apple Watch Ultra.

Gigant z Cupertina si v kategórii smart hodiniek prichystal niekoľko oznámení. Okrem Apple Watch Series 9 by sa nám už na jeseň mala ukázať aj nová generácia Apple Watch Ultra, ktorá dorazí v novej farebnej variácii.

Jediným modelom, ktorý sa v tomto roku nedočká upgradu, budú cenovo najdostupnejšie Apple Watch SE.

Okrem hodiniek sa môžeme tešiť aj na očakávaný iPhone 15, ktorý sa vytasí s celou plejádou zmien a noviniek. Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie novinky týkajúce sa modelového radu iPhone 15, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli všetky dôležité informácie.

Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -