iPhone 8 je zariadenie, ktoré je zatiaľ iba v našich predstavách. Nikto si nie je presne istý, ako bude asi vyzerať, no predpovede a rovnako tak informácie z dodávateľského reťazca sa zhodujú aspoň na tom, že sa ho dočkáme už tento rok. Zariadenie by malo priniesť celkom nový dizajn, s novými prvkami a novým materiálom na zadnej strane. Dnes si ukážeme výborný koncept. Keby takto vyzeral iPhone 8 aj naozaj, určite by nám to nevadilo!

Fantastický koncept iPhonu 8!

Koncepty od fanúšikov poznáme v troch úrovniach. V prvom rade sú to len amatérsky spracované modely, ktoré ponúkajú myšlienky, avšak samotná realizácia je dosť o ničom. Potom sú to priemerné modely, ktoré majú dobrú myšlienku a slušné spracovanie, no a nakoniec profesionálne rendery, ktoré sú urobené, ako by ich vytvorilo samotné Apple. Tento koncept síce spadá skôr do druhej menovanej kategórie, avšak považujeme ho za nadpriemer. Má pomerne slušné spracovanie a výbornú myšlienku. Autor si dal dokonca prácu aj s vysvetlivkami, ktoré nájdeš na jednotlivých obrázkoch.

Koncept vykresľuje hranatý iPhone, ktorý má však všetky rohy zaoblené. Vyzerá to celkom fajn a rovnako tak pôsobí aj samotný zaoblený displej, ktorý síce nie je až tak výrazne zaoblený ako má Samsung Galaxy S7 Edge, no pôsobí veľmi dobre. Samotná uhlopriečka má 5,8″ rovnako, ako hovoria informácie z dodávateľského reťazca. Zo zadnej strany tohto konceptu nájdeme smart konektor. Ten by mohol slúžiť na bezdrôtové nabíjanie samotného iPhonu. Ako sa už podarilo zistiť pri iPade Pro, ktorý Smart konektor má či už v menšej alebo väčšej verzií, dá sa vďaka nemu produkt nabíjať a takto by nám to proste dávalo zmysel.

Hrúbka konceptu je celkom reálna – 6,9mm by Apple dokázalo splniť bez problémov. Spracovanie vyzerá tiež dobre. Čo sa materiálu týka, názov farieb Ceramic Black a Ceramic White hovorí pre keramiku, tak ako sme to uvádzali aj my v našich predpovediach. Apple má už dnes keramický produkt a tento materiál by mohlo použiť aj v prípade iPhonov. Problémom by ale mohlo byť veľké množstvo predaných kusov. Hovoríme konkrétne o problémoch s výrobou takéhoto množstva keramických šasi pre iPhone.

Na počudovanie nám ostatné farebné varianty vôbec nechýbajú, dokonca by sme povedali, že takto celý produkt pôsobí omnoho exkluzívnejšie ako súčasné iPhony. Samozrejmosťou je tiež duálna šošovka fotoaparátu, ktorá sa nachádza na zadnej strane zariadenia. Čo povieš na tento, podľa nás slušný koncept?

Prečítajte si tiež  Repasovaný iPhone kúpite už aj u slovenského operátora. Pozrite sa koľko stojí

Keramický iPhone - svetapple.sk

Keramický iPhone - svetapple.sk

Keramický iPhone - svetapple.sk

Keramický iPhone - svetapple.sk

Keramický iPhone - svetapple.sk

Keramický iPhone - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here