Keď štúdio Rockstar Games vydalo GTA Trilogy Definitive edition ešte koncom roka 2021, komunita fanúšikov sa tešila na prepracovanú nostalgiu. Ako sa však ukázalo, všetky tri hry, ktoré sa pod týmto názvom nachádzali, boli skôr smutnou katastrofou. Obsahovali množstvo chýb a nedostatkov, kvôli ktorým neboli v mnohých prípadoch ani hrateľné, čo pochopiteľne nahnevalo komunitu hráčov a tiež moderov.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Teraz portál Kotaku informoval o tom, že „vylepšené“ GTA III, GTA Vice City a GTA San Andreas sa objavili v službe Steam, kde sú navyše dostupné za výhodnejšiu cenu. Pôvodne sa balík trojice hier predával za vysokých 59,99 € a ľudia ich nakupovali až do chvíle, kým nezistili, že to za túto sumu vôbec nestojí.

Dnes je však GTA Trilogy Definitive edition dostupná na službe Steam za zvýhodnených 29,99 €, pričom akcia platí do 2. februára 2023. Ako sa žiaľ ukazuje, ani táto ponuka zatiaľ neprilákala davy hráčov a je skôr fiaskom. Možno za to môže aj jej veľmi tiché uvedenie na trh či nedostatočná kvalita.

GTA Trilogy Definitive edition je totiž aj dnes, začiatkom roka 2023 plná chýb a štúdio Rockstar Games spustilo jej predaj na Steame len veľmi potichu, pričom v blízkej budúcnosti by mal titul doraziť aj do Epic Store. Dokonca sa objavili ohlasy, že hry sú v rovnako žalostnom stave ako po aktualizáciách z uplynulých rokov, ktoré ich mali dať dokopy.

Ak sa teda tešíte na kvalitný a dobre spracovaný remake, rovno na to zabudnite. GTA Trilogy Definitive edition sa zrejme navždy zaradí medzi kus nepodarenej hernej histórie. A hoci mali všetky tri hry doraziť aj na platformy iOS či Android, do dnešného dňa sa tak nestalo. My sa však tomu ani nečudujeme. Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: WhatsApp trpí obrovskou chybou. Účet ti môže vymazať aj najlepší kamarát
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here