Približne o sedem mesiacov spoločnosť Apple predstaví novú generáciu svojich vlajkových lodí. Nové odhady naznačujú, že spoločnosť má v pláne poriadne rozšíriť operačnú pamäť svojich smartfónov. Do iPhonu 14 Pro by sa mohlo dostať až 8 GB pamäte RAM.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 predsa dorazí aj s modelom bez slotu na SIM kartu

Hoci sa nejedná o oficiálne vyjadrenie giganta z Cupertina, za týmto vyjadrením stojí kórejský blog Naver, ktorý vychádza z informácií od dodávateľského reťazca. Podľa zdrojov bude pripravovaný iPhone 14 Pro vybavený 8 GB pamäte RAM, aby sa vyrovnal novému telefónu Samsung Galaxy S22.

Hoci sa Apple nikdy nepúšťalo do boja v oblastni čísel a operačnej pamäte s inými výrobcami, tentokrát dáva zmysel aby spoločnosť v roku 2022 urobila výrazný skok pre iPhone. Keďže sa hovorí, že ďalší iPhone bude mať doteraz najvyšší megapixelový snímač fotoaparátu a aj iné rôzne vychytávky, zariadenia budú pochopiteľne potrebovať aj viac pamäte RAM.

iPhone 14 Pro

K tomuto scenáru sa pridala aj komunita analytikov, ktorá označuje túto možnosť ako vysoko pravdepodobnú. Jeden zo známych analytikov a leakerov Jeff Pu vo svojej správe uviedol, že iPhone 14 bude mať dve funkcie podobné iPhonu 13 Pro. Prvou je displej ProMotion so 120 Hz obnovovacou frekvenciou a 6 GB RAM, ktorá bude ešte výraznejšie navýšená.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -