Spoločnosť Appple nám v roku 2022 predstaví ďalšiu generáciu svojho smartfónu. iPhone 14 a iPhone 14 Pro má vychádzať z predošlých verzií, no takisto dostane dizajnové vylepšenia. Vďaka najnovšiemu konceptu od #ios beta news sa teraz môžete pozrieť na to, ako bude približne vyzerať.

Prečítajte si tiež  Zabudnite na iPhone 14 mini. Lineup bude v roku 2022 vyzerať úplne ináč

Telefón by si mal naďalej uchovať ploché hrany, no fotoaparáty v zadnej časti budú viac alebo dokonca úplne zapustené v tele zariadenia. iPhone 14 Pro bude vďaka tomu pôsobiť elegantnejším a čistejším dojmom.

Zabudnúť tiež nemôžeme na prednú časť zariadenia, odkiaľ by mohol raz a navždy zmiznúť klasický notch. Ten sa síce v roku 2021 o 20 % zredukoval, no v iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max ho môžu nahradiť dva drobné výrezy. V tých sa budú nachádzať všetky potrebné technológie pre bezproblémové fungovanie Face ID.

iPhone 14 Pro prinesie technické vylepšenia 

Zariadenie bude tiež vybavené vysoko-kvalitným displejom, extrémne výkonným procesorom A16 Bionic, ktorý môže byť produkovaný za pomoci 4nm procesu a taktiež lepšími fotoaparátmi.

Šepká sa, že rozlíšenie hlavného z nich môže dosahovať až 48 MP, pričom video bude schopné zaznamenať rozlíšenie 8K. Dôvodom je spolupráca s AR/VR Headsetom, ktorý Apple predstaví niekedy v roku 2023.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Pozrite si video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, čo si o dizajne myslíte vy. Samozrejme toto ešte nie je úplne uzavretá verzia, no tvary vychádzajú z únikov, ku ktorým sme sa po prvýkrát dostali ešte v septembri 2021. Vtedy sa o ne so svetom podelil leaker Jon Prosser.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here