Už dlhšiu dobu sa otvorene špekuluje nad tým, že iPhone 15 prinesie aj špeciálnu verziu Ultra, ktorá bude extrémne odolná a zároveň pôjde o to najdrahšie zariadenie v ponuke. Odvodená by mala byť od Apple Watch Ultra, ktoré Apple oficiálne predáva od 999 €, no dnes už sa dajú kúpiť aj za cca 850 €. Okrem špeciálneho dizajnu by súčasťou tohto smartfónu mohlo exkluzívne balenie.

Pokiaľ by sa stal iPhone 15 Ultra realitou, telefón by bol určite vyrobený z titánu a Apple by v ňom mohlo použiť aj luxusné oranžové prvky, vďaka ktorým by sa dal ľahko rozpoznať rovnako, ako Apple Watch Ultra. Za takýto vrchol ponuky by, ale zákazníci mohli platiť pokojne cez 1 800 €, takže by určite nešlo o žiaden lacný špás.

Známy Youtube kanál 4RMD, sa teraz postaral o nádherný koncept, v ktorom ukazuje možné balenie tohto zariadenia, ktoré vzniklo na základe inšpirácie z dizajnu krabice pre Apple Watch Ultra. Ako môžete vidieť sami, krabička vyzerá úplne ináč, než pri klasických baleniach iPhonov a dokonca obsahuje príslušenstvo, ktoré už dnes nie je štandardom.

20 W adaptér v balení? V koncepte možno, no v realite určite nie

Hovoríme konkrétne o 20 W adaptéri, ktorý spoločnosť Apple už ku svojim smartfónom nepribaľuje, pretože započala svoju „ekologickú etapu“, v rámci ktorej chce eliminovať zbytočný odpad. Ak teda máte záujem o toto príslušenstvo, kúpiť si ho môžete len samostatne a jeho cena štartuje na úrovni 16 €.

Rovnako tak je ale súčasťou balenia USB-C kábel, ktorý by podľa posledných únikov mohol podporovať aj štandard Thunderbolt 3, vďaka čomu by vedeli iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max a teoreticky aj iPhone 15 Ultra lepšie využívať profesionáli.

Pozrite si celé video nižšie a dajte nám vedieť do komentára, či by podľa vás predstavenie špeciálneho modelu „Ultra“ dávalo pri iPhone zmysel podobne, ako pri inteligentných hodinkách Apple Watch Ultra. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Jednoduchý koncept iPhone 7!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -