V jednom týždni sa toho vo svete Apple udeje naozaj veľa – pokiaľ čítaš náš magazín, nemohlo ti to ujsť. Preto sa môže stať, že sa k tebe niekedy nedostanú všetky dôležité informácie. Rozhodli sme sa, že s tým spravíme koniec a  vyberieme tie najpodstatnejšie a najhorúcejšie novinky posledného týždňa, ktoré si pripomenieme v pravidelnom seriáli Jablková bublanina. Každý článok môžeš otvoriť kliknutím na fotografiu, alebo priložený odkaz. Poďme sa teda pozrieť, ktoré novinky boli najzaujímavejšie tento týždeň?

Apple vydalo iOS 9.3.5

Ďalšia menšia aktualizácia operačného systému iOS, ktorá opravuje závažnú bezpečnostnú chybu sa objavila nečakane. Apple zrejme potrebovalo daný problém vyriešiť okamžite a atak nečakalo. iOS 9.3.5 bude pravdepodobne poslednou aktualizáciou pred uvedením iOS 10 v septembri. To, či tomu bude naozaj tak ukáže až čas, no iOS 9.3.5 je vhodné si čím skôr nainštalovať.

Pokračuj v čítaní článku…


pcexpress

Sieť servisov PCexpres a predajní s príslušenstvom aj pre tvoj iPhone či iPad má svoje miesto na trhu. My sme sa rozhodli navštíviť predajňu v žilinskom Auparku, ktorú nájdeš na druhom poschodí obchodného centra blízko centra mesta. Servis je na počkanie a počas neho môžeš obehnúť okolité obchody a taktiež kvalita servisu je na vysokej úrovni. Preto ti PCexpres v prípade poškodenia iPhonu vrelo odporúčame.

Pokračuj v čítaní článku…


iPhone6S

V poslednom období sa akoby roztrhlo vrece s únikmi budúcich zariadení od Apple a nedávno aj balenia iPhonu 6SE, ktorý by podľa neovereného úniku mal byť predstavený na septembrovej WWDC. Je už na tebe, či tomuto budeš veriť no je už na prvý pohľad jasné, že ide o klam.

Pokračuj v čítaní článku…


timcook

Tim Cook, hlava najziskovejšej spoločnosti sveta je vo svojom riaditeľskom kresle už piaty rok. Stalo sa tak krátko po tom, čo Steve Jobs musel v roku 2011 kvôli svojmu vážnemu zdravotnému stavu zo spoločnosti odísť. Počas obdobia Cookovho šéfovania sa nevyhol kritike a aj dnes mu je vyčítaných mnoho vecí, ktoré by podľa mnohých za Jobsa neboli možné.

Pokračuj v čítaní článku…


V-čom-je-nové-Ovládacie-centrum-v-iOS-10-lepšie

Ovládacie centrum, ktoré bolo predstavené počas poslednej WWDC na jar tohto roku prinieslo aj zmeny v dizajne či funkciách. Nie jedna ale dve plochy centra s novým prehrávačom hudby môže byť síce fajn, no od Applu sa očákavalo oveľa viac a je škoda, že to doposiaľ nesplnilo. To, čo naň hovoríme my si môžeš prečítať v našom článku.

Prečítajte si tiež  Takto by vyzeral Instagram s dizajnom Windows 95!

Pokračuj v čítaní článku…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here