Pamätáte si na dobu keď spoločnosť Apple vyrukovala s jedným, dvomi či tromi zariadeniami za rok? Tieto časy sú už dávno preč, nakoľko jablková firma chrlí jeden produkt za durhým a to hneď niekoľkokrát ročne. Tento trend sa pravdepodobne už nezmení, čoho príkladom sú aj počítače Mac. Najnovších prírastkov do ponuky MacBookov by sme sa mali dočkať už čoskoro.

Prečítajte si tiež  Nový MacBook Air s čipom M2 môžete získať so zľavou až 150,00 €. Ukážeme vám, ako na to!

Po predstavení a následnom spustení predaja redizajnovaného MacBooku Air a upgradovaného MacBooku Pro sú na rade ich výkonnejší kolegovia. Podľa známeho analytika, ktorým je Ming-Chi Kuo sa 14″ a 16″ modely MacBookov Pro začnú hromadne vyrábať vo poslednom štvrťroku 2022.

Oba laptopy budú postavené na novej generácii procesorov M2 s verziami Pro a Max. M2 Pro by mal byť prvým čipom spoločnosti Apple založený na 3nm technológii. Toto tvrdenie je však s rozporom nedávnych udalostí, nakoľko hlavný dodávateľ čipov TSMC má údajne v pláne stále používať čipy na báze 5nm.

MacBook Pro 14" a 16" na bielom pozadí
Zdroj: Apple

Dvojica MacBookov Pro sa bude držať pravdepodobne rovnakého scenára, aký sme mohli vidieť v prípade nového MacBooku Pro 13″. Žiadny redizajn sa takmer určite konať nebude a firma sa zameria iba na výkonnostnú a energetickú stránku zariadení. Okrem 14″ a 16″ verzie MacBookov Pro by mala spoločnosť Apple predstaviť aj Mac mini a Mac Pro, ktoré budú taktiež postavené na čipoch Apple Silicon M2.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -