Legendárna Mafia je dobre známa po celom svete. Dnes si môžete užiť až tri pokračovania tohto herného titulu, ktorý pôvodne vznikol v susednej Českej republike. V kuloároch sa už ale pomaly hovorí o ďalšom nástupcovi.

Ešte v auguste 2022 sme vás informovali o tom, že Roman Hladík, ktorý v spoločnosti 2K Czech (predtým Illusion Softwork) pracuje už 28 rokov oficiálne potvrdil začiatok prác na ďalšom pokračovaní Mafie, tentokrát už „štvorky“.

Pokiaľ boli tieto slová pravdivé, titul si zahráme o niekoľko rokov vo vynikajúcej grafike. V súčasnosti je totiž samotný vývoj hry Mafia IV, alebo Mafia 4 iba v plienkach.

Príležitosti sa ale chytil YouTube kanál TeaserPlay, ktorý vytvoril vynikajúci koncept avizovanej hry vo vysokej kvalite. Využil na to moderný Unreal Engine 5 a z výsledku vám padne sánka.

Mafia 4 v extrémne realistickej grafike 

Pri sledovaní videa budete mať niekoľkokrát pochybnosti, či sa pozeráte na hru alebo realitu. Tak dobrá táto grafika je.

Pokiaľ vyjde Mafia IV o niekoľko rokov, očakávať môžeme minimálne podobný alebo ešte lepší výsledok. Veď stačí sa pozrieť na to, čo dnes dokáže Unreal Engine 5.2.

Len tak mimochodom, v Unreal Engine 5 si môžete pozrieť aj koncept hry Grand Theft Auto 6, ktorej oficiálne predstavenie by mohlo prebehnúť už počas tohto roka. Bližšie podrobnosti o GTA 6 sa dočítate v našom samostatnom článku.

Na záver už iba upozorníme, že v oboch prípadoch ide len o demo verzie, ktoré sú v podstate nehrateľné a už vôbec nemajú príbeh. Na predstavu ale stačia. Dajte nám vedieť do komentára, ako na vás video pod týmto odstavcom pôsobilo. Páčila by sa vám hra v takomto kvalitnom podaní?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aktualizácia Microsoft Outlook pre iOS prináša množstvo noviniek.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -