GTA III bolo prvou „GTA hrou“, ktorá sa odohrávala v pomerne realistickom 3D svete. Ten jej priniesol aj nové možnosti po stránke grafiky a spracovania. Vývojári z Rockstar Games teda už v tom čase mohli použiť originálne prvky a veci, ktoré ocenili tí najzarytejší fanúšikovia celej série.

Tie sa postupom času stali nezameniteľnou súčasťou ďalších titulov, z ktorých posledný GTA V vyšiel v roku 2013 a do dnešných dní je vylepšovaný formou pravidelných aktualizácií.

YouTube kanál BlaZe 92 sa teraz postaral o pomerne zaujímavé video, v ktorom sa pokúsil hráčom priblížiť tie najstrašidelnejšie a najzvláštnejšie veci, aké sa v GTA hrách za uplynulých 20 rokov objavili. A verte, že aj pokiaľ ste fanúšikmi tejto série, niektoré vás prekvapia.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

GTA hry skrývajú veľké prekvapenia 

Tak napríklad vedeli ste o tom, že v soche Statue of Happines (odkazujúcej na sochu slobody) v hre GTA IV z roku 2008 sa nachádza obrovské bijúce srdce, držiace na veľkých reťaziach a potrubiach? Dostať sa k nemu však nie je jednoduché a musíte ísť na to pomerne nekonvenčnou cestou.

Prečítajte si tiež  Existuje v GTA koniec mapy? Chlapík po ňom pátral vo všetkých hrách vydaných po roku 2001.

V GTA V potom môžete vidieť ducha alebo dokonca ženu so zabetónovanými nohami a prekrytou tvárou, ktorá sa nachádza na dne oceánu. Prekvapení je však ďaleko viac a ak si ich chcete vychutnať všetky, pozrite si video na konci článku.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -