Podľa najnovších informácií bude na dnešnom Apple evente, popri iPhone 12, predstavený aj HomePod mini. Evan Blass na produktových fotografiách ukázal, ako bude tento inteligentný reproduktor vyzerať. Naplnili sa všetky úniky.

Home Pod mini za 99$

Nové zariadenie má v porovnaní so štandardnou verziou získať oveľa kompaktnejšie rozmery. Napriek tomu si zachová displej vo vrchnej časti tela a chýbať nebude ani kvalitný zvuk. Aj keď sme ho mali vidieť až o 19:00 hodine večer, vďaka šikovnému leakerovi je jeho dizajn dostupný už teraz.

Na internet sa dostal aj dizajn iPhonu 12 mini (5,4″), iPhonu 12 (6,1″), iPhone 12 Pro (6,1″) a iPhonu 12 Pro Max (6,7″). Pokiaľ máte záujem, pozrite sa ako budú vyzerať nové vlajkové lode pre tento rok!

Čo zatiaľ vieme:

  • Počiatočná cena: 99$
  • Výška: 8,3cm
  • Procesor S5 (rovnako ako Apple Watch SE a Apple Watch Series 5)
  • Predobjednávky pravdepodobne od 6.11.2020.
  • Dostupnosť pravdepodobne od 16-17.11.2020
  • Pôjde o priameho konkurenta pre Amazon Echo.

Viac informácií sa dozvieme už o pár hodín. Zatiaľ si pozrite obrázky nižšie. Aký je váš názor na nový zaoblený dizajn HomePodu mini? Podľa nás vyzerá super!

Home Pod mini za 99$
Home Pod mini za 99$
Prečítajte si tiež  Apple je už 7 rokov po sebe najhodnotnejšia značka na celom svete!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.