Je už takmer tradíciou, že po zverejnení pozvánky na nejakú udalosť vznikajú kvalitné pozadia pre naše smartfóny. O tie posledné sa postaral šikovný dizajnér AR7. Jeho prácu si môžete pozrieť aj v tomto článku.

Pozadia s tematikou posledného Apple Eventu, na ktorom sa ukáže iPhone 12

Najbližšia udalosť sa odohrá už 13. októbra o 19:00 hodine nášho času. Technologický gigant zverejní video priamo z Apple Parku, na ktorom nám predstaví iPhone 12 a ďalšie produkty. Ak sa na akciu tešíte, môžete ju jedným klikom pridať do kalendára alebo si rovno nastavte pozadie s jej dizajnom.

Kliknutím na tento odkaz budete presmerovaný na Google Disk, kde sa nachádzajú dva vysokokvalitné obrázky. V princípe sú úplne rovnaké, s jedným rozdielom a to s prítomnosťou loga spoločnosti Apple uprostred. AR7 tvrdí, že ich zvládnete napasovať na ktorýkoľvek iPhone X/XS/XR/11/11 Pro atď… Stačí trochu snahy.

Podľa nášho názoru sa táto grafika veľmi pekne podarila a ideálne pasuje aj na domovskú plochu iOS 14. Nie je vôbec komplikovaná, no zároveň ponúka elegantné farby, takže sa v nich nebudú strácať ikonky aplikácií.

Ak hľadáte nové pozadie a tešíte sa na najbližšiu udalosť, toto je absolútne skvelá voľba, ktorá môže byť zaujímavá. Ak vás ale grafika neoslovila, prečítajte si tento článok, v ktorom sa nachádza zoznam tých najlepších aplikácií pre tento účel.

zdroj

Prečítajte si tiež  HomePod mini je opäť v akcii. Za 96,00 EUR ho získate u autorizovaného predajcu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.