Spoločnosť Samsung usilovne pracuje na tom, aby urýchlene predstavila svojho konkurenta pre iPhone 14 / 14 Pro. Samsung Galaxy S23 / S23+ a S23 Ultra príde na trh začiatkom budúceho roka a prinesie množstvo zaujímavých noviniek.

Ako ale bude vyzerať? Na túto otázku nám odpovedali leakeri už pred mesiacmi, keď zverejnili sériu renderov zariadenia. Po vizuálnej stránke sa príliš nezmení, no líšiť sa bude v detailoch, ktoré si všimnú skôr skúsenejší fanúšikovia značky.

Medzi hlavné zmeny patrí napríklad umiestnenie zadných fotoaparátov, ktoré by sa už nemali nachádzať v obdĺžnikovom výstupku. Po novom budú vytŕčať priamo zo sklenenej zadnej časti zariadenia tak, ako to poznáme napríklad z iPhonu SE.

Loopi reklama
Reklama

Samsung tiež zmení celkový tvar zariadenia, pričom jeho rám by mal byť oveľa menej zaoblený než predtým. Táto zmena má mať vplyv na komfort celkového používania, pričom telefón by sa mal vďaka nej pohodlnejšie držať v ruke.

Aj lacnejšie modely majú luxusný dizajn 

Samsung Galaxy S23+
Zdroj: 4RMD

Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23+ budú lacnejšie prevedenia vlajkovej lode, ktoré budú konkurovať skôr iPhonu 14 / 14 Plus než iPhonu 14 Pro / 14 Pro Max.

Aj tak ale musíme uznať, že na obrázkoch a videu vyzerajú tieto telefóny luxusne, za čo môže aj zaujímavá kombinácia farieb, akú zvolil autor renderov. V súčasnosti žiaľ nevieme potvrdiť, či sa dostane aj do sériovej produkcie.

Pozrite si výsledné video od 4RMD a napíšte nám do komentára, či sa vám Samsung Galaxy S23 / S23+ v takomto prevedení páči viac ako nový iPhone 14 alebo nie.

Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here