Ako už býva zvykom, spoločnosti Apple sa takmer vždy nepodarí niečo utajiť a fotografie zatiaľ nepredstavených produktov začnú unikať na internet. Vlastne je to úplne bežná každoročná rutina, ktorá začína v období konca prvého štvrťroka. Len nedávno nám portál 9to5mac odhalil skutočné CAD rendery iPhonu 15 Pro, ku ktorým sa dostal od výrobcov príslušenstva, ktorí sú partnermi spoločnosti Apple. Teraz sme sa však dočkali nových fotiek, ktoré sa objavili na platforme Twitter.

Spomínané zábery sa pre zmenu nezaoberajú drahším iPhonom 15 Pro ale dostupnejším iPhonom 15, ktorý prejde takisto miernou zmenou dizajnu. To však zďaleka nebude všetko, pretože toto zariadenie dostane aj Dynamic Island (minulý rok sme ho našli len vo verziách „Pro“) a samozrejme tiež USB-C konektor, ktorý bude musieť nahradiť viac ako desaťročný Lightning z dôvodu nových zákonov, ktoré začínajú platiť v EÚ.

Samotné obrázky sú momentálne „iba“ dva a ukazujú nám prednú časť zariadenia a takisto spodok s USB-C, ktorý vyzerá veľmi podobne, ako na nedávno zdieľanej snímke, ktorá zachytávala spodnú časť iPhonu 15 Pro.

Azda jediným badateľným rozdielom je iný materiál, nakoľko pri základných verziách sa bude Apple stále držať hliníka. Ak si kúpite model Pro / Ultra, dočkáte sa s vysokou pravdepodobnosťou titánového rámu.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Je tiež zaujímavé, že aj základný model má v tomto prípade jemne zaoblené hrany po stranách, ktoré sú akýmsi kompromisom medzi úplne oblým dizajnom, ktorý zaviedol iPhone 6 v roku 2014 a striktne hranatým dizajnom, ktorý sme mohli poznať z iPhonu 12 z roku 2020. Technologický gigant sa týmto spôsobom bude snažiť dosiahnuť lepšiu ergonómiu pri držaní zariadenia v ruke. Uvidíme, či sa mu to podarí.

iPhone 15 fotky únik
Zdroj: 9to5mac

V najbližšom čase sa budeme stretávať s podobnými únikmi pravdepodobne častejšie. Dokonca sa objavili informácie, že spoločnosť Apple už začala skúšobnú výrobu iPhonu 15 v Číne. Pozrite si únik a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám zatiaľ iPhone 15 páči. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

My ešte doplníme, že novinka príde na trh niekedy v septembri 2023 a dostane výkonnejší procesor A16 Bionic či zásadné zlepšenia v oblasti fotoaparátov. Apple skrátka pridá do iPhonu 15 všetko to, čo dnes chýba jeho predchodcovi, iPhonu 14. Toho si len tak mimochodom môžete kúpiť vo výrazných cenových zvýhodneniach už od 780 €.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 vstupuje do výroby. Apple na nič nečaká a v roku 2023 pripravuje veľkú zmenu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -