Streamovacie služby zažívajú na Slovenskom trhu obrovský boom. Nie je to tak dávno, čo aplikáciu HBO GO vystriedala modernejšia verzia HBO Max s novým dizajnom a väčším množstvom obsahu. Pokiaľ ste ju ešte nemali možnosť vyskúšať, dnes vám to pomôžeme zmeniť. Ako nás upozornil čitateľ Tomáš, HBO Max sprístupnilo výhodnú zľavu, ktorú by mal zvážiť každý potencionálny používateľ.

Doteraz ste si službu mohli predplatiť na základe mesačného plánu za 6,99 eur / mesačne, čo vás stálo presne 83,88 eur / ročne. Po novom však HBO Max prichádza s akciou, vďaka ktorej si môžete službu predplatiť len za 54,99 eur / ročne, vďaka čomu ušetríte z dlhodobého hľadiska takmer 29 eur (až 34 %).

Ak si teda 54,99 eur rozrátame na 12 mesiacov, vo výsledku to vyjde na 4,58 eura / mesačne. A keďže väčšina z nás si tieto služby predpláca dlhodobo, v skutočnosti ide o veľmi výhodnú ponuku.

HBO Max nižšia cena
Zdroj: HBO

Zaplatíte za ňu totiž ešte menej, ako počas uvádzacej akcie, kedy ste mohli získať predplatné len za 4,66 eur / mesačne. Dôležité je však podotknúť, že v súčasnom prípade je potrebné celú čiastku uhradiť naraz a tak sa nedá rozrátať na dvanásť samostatných splátok.

HBO Max sa chystá na zmenu 

Zdroj: Unsplash / Alin Surdu (úprava redakcie)

HBO Max pritom prináša množstvo zaujímavého obsahu, či už sú to filmy alebo legendárne seriály. Snímky sú navyše pravidelne obmieňané čo znamená, že vás streamovacia služba nebude nudiť ani z dlhodobého hľadiska.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

HBO Max do služby pravidelne zaraďuje kino-hity len niekoľko mesiacov po premiére. Taktiež je dôležité spomenúť, že približne za rok sa služba kompletne zmení, nakoľko sa spojí s Discovery+. Aktuálne predplatné by to však ovplyvniť nemalo.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -