Ako uvádza portál 9to5mac, jedna z najväčších sociálnych sieti na svete dnes učinila krok, ktorý môže ovplyvniť milióny influencerov po celom svete – Instagram spúšťa predplatné pre tvorcov. Pomocou tejto novej funkcie má v pláne konkurovať platformám ako napríklad OnlyFans, ktorých popularita v posledných rokoch raketovo rastie.

Je dôležité uviesť, že tvorcovia si môžu sami zvoliť cenu predplatného a takisto si pridať do svojho profilu tlačidlo, pomocou ktorého ho fanúšik aktivuje. Je dobré tiež upozorniť, že zo začiatku Instagram spúšťa predplatné pre tvorcov, ktorých si sám vyberá. Nemá ho teda k dispozícii ktokoľvek.

Prečítajte si tiež  Vyhrali ste iPhone 13 Pro za 2 € na Instagrame? Poradíme vám, ako sa tohto spamu zbaviť

Predplatitelia vďaka tejto novinke môžu získať vstup ku špeciálnym živým vysielaniam, ktoré neuvidia obyčajní followeri. Takisto sa im budú zobrazovať iné príbehy, odznaky pri komentároch a správach atď…

Instagram spúšťa predplatné pre tvorcov. Zatiaľ ich je ale iba desať

InstagramSociálna sieť v súčasnosti tvrdo pracuje na tom, aby sa stalo predplatné jej bežnou súčasťou. Pochopiteľne je to však proces, ktorý nie je jednoduchý. Aj preto Instagram v nasledujúcich mesiacoch rozšíri počet tvorcov, ktorí môžu vytvárať predplatné a snáď ho v blízkej budúcnosti bude môcť aktivovať po určitom overení úplne každý. Nechajme sa prekvapiť.

Prečítajte si tiež  Instagram testuje novú funkciu. Populárne "Stories" by sa mali zmeniť

Na začiatok sa dá predplatné spustiť u týchto 10 tvorcov: @alanchikinchow, @sedona._, @alizakelly, @kelseylynncook, @elliottnorris, @jordanchiles, @jackjerry, @bunnymichael, @donalleniii a @lonnieiiv.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.