Celý svet netrpezlivo čaká na to, kedy Take Two (materská spoločnosť Rockstar Games) oficiálne predstaví nový diel legendárnej hernej série Grand Theft Auto. Ako teraz informuje portál GSM Arena, premiéra je na spadnutie a podľa viacerých tvrdení z herného priemyslu sa jej môžeme dočkať už o niekoľko týždňov.

Prvý trailer, ako aj bližšie podrobnosti o hre GTA 6 by mohli byť odprezentované presne 17. mája 2023. Herný titul má byť podľa doterajších zistení nezabudnuteľným počinom, ktorý sa bude snažiť prekonať úspech GTA 5 (dostupné od 14 €).

Práve táto hra sa ešte aj dnes predáva v miliónoch kusoch ročne, hoci prišla na trh pred skoro 10 rokmi a oznámená bola v roku 2011. Z toho môžeme usúdiť, že aj keď autori GTA 6 konečne predstavia, stále si ho nebudeme môcť zahrať.

Dozvieme sa iba to, ako bude hra vyzerať, aké platformy bude podporovať, či v akých mestách sa bude odohrávať jej dej.

GTA 6 si zahráme až o niekoľko rokov 

Lamborghini Huracan v červenej farbe a v hre GTA 6 v prepracovanej grafike
zdroj-GameSource

Je teda možné, že GTA 6 bude prístupné verejnosti až niekedy v roku 2024 alebo 2025, pričom Rockstar Games budú chcieť vyťažiť čo najviac zo súčasného online sveta v rámci GTA 5. Samozrejme, možnosť hrania po sieti sa zachová aj v budúcej hre, ktorá by mohla mať vďaka nej aj nový revolučný režim ovládania.

Ak sú vyššie uvedené informácie pravdivé, hra GTA 6 bude predstavená cca trištvrte roka po tom, čo videá z jej vývojárskej verzie unikli na internet a tvorcovia potvrdili, že sú pravé.

Dajte nám vedieť do komentára, či sa už na tento titul tešíte, a ak áno, čo presne od neho očakávate. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slovenský operátor zdražuje. Dotkne sa to tisícov klientov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -