Spoločnosť Apple včera oficiálne oznámila dátum predaja očakávanej náhlavnej súpravy Apple Vision Pro. K ohláseniu sa teraz pridáva aj reklamný spot, v ktorom Apple propaguje blížiace sa zariadenie. Gigant z Cupertina sľubuje senzáciu, akú sme tu nemali od doby predstavenia prvého iPhonu.

Reklama ukazuje množstvo známych filmových postáv, ktoré si nasadzujú masky, okuliare či helmy. Touto cestou chce jablková spoločnosť odkázať na nasadzovanie headsetu Apple Vision Pro. V reklame môžeme vidieť množstvo ikonických postáv a protagonistov z filmov ako Star Wars, Iron Man, Ant-Man alebo Návrat do budúcnosti.

Pokiaľ sa na tento reklamný spot zameriate bližšie, určite si všimnete podobnosť s reklamným spotom „Hello“, ktorý firma vydala v čase, keď predstavila prvý iPhone. Apple Vision Pro by mal byť podobne revolučný produkt, a tak nás to vlastne ani neprekvapuje.

Kedy sa začne predávať Apple Vision Pro? 

Pred-objednávky pre náhlavnú súpravu by mali začať na americkom trhu už 19. januára 2024 o 5. hodine ráno. Na Slovensku bude v tom čase 14:00.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Prvé kusy sa potom k zákazníkov dostanú najskôr 2. februára, kedy má byť Apple Vision Pro oficiálne naskladnený v kamenných prevádzkach a rovnako na skladoch pre Apple Online Store.

To, kedy bude dostupný aj v našich končinách žiaľ zatiaľ známe nie je. Musíme si preto ešte počkať na ďalšie informácie. Náš predpoklad však je, že na náhlavnú súpravu môžeme čakať pokojne aj rok. Hlavnými dôvodmi sú prioritizácia väčších trhov, komplikovaná výroba a ďalšie apspekty.

Apple Vision Pro
Zdroj: Unsplash / Igor Omilaev (úprava redakcie)

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro bude mať takéto príslušenstvo: Odhalil ho patent

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -