Známy leaker Mark Gurman (s presnosťou 89,1 %) z agentúry Bloomberg nás počas dnešného dňa zásobuje novinkami, ktoré sa týkajú budúcich produktov od spoločnosti Apple.

- Reklama -

Dozvedeli sme sa napríklad viac o pripravovanom, pravdepodobne až 32″ iMacu či iPade mini 6. generácie s celkom novým dizajnom. Tentokrát sa ale dostávame ku hodinkám Apple Watch Series 7, ktoré budú na trh uvedené pravdepodobne už v septembri.

Zariadenie prinesie nový tvar, výkonnejší procesor, lepšiu výdrž batérie na jedno nabitie a mnoho iného. V kuloároch sa už niekoľko mesiacov šepká aj o prítomnosti senzora otlačku prstov Touch ID, umiestneného buď v displeji alebo v bočnom tlačidle. No a aj keď je to pekná myšlienka, do praxe sa zrejme nedostane.

Nový systém odomykania by nebol na škodu, no na Touch ID v Apple Watch zabudnite 

Pravdepodobne nie sme ani zďaleka sami, kto by bol rád, keď by pre odomknutie Apple Watch nemusel zadávať heslo na drobnom 38 – 44 mm displeji.

Na strane druhej, túto činnosť nevykonávame tak pravidelne, aby nám to vyslovene prekážalo. Aj to je možno jeden z dôvodov, prečo sem Apple zatiaľ Touch ID nepridá, hoci by sa občas hodilo.

Samozrejme, samotná technológia sa pravdepodobne vyvíja a technici ju testujú, nakoľko firma vlastní hneď niekoľko patentov, ako použiť predmetný senzor v Apple Watch.

Spoliehame ale na slová jedného z najpresnejších leakerov na svete, ktorému aj plne dôverujeme. Ak Mark Gurman zverejní správu, že Apple Watch Series 7 nedostanú Touch ID, s takmer 90 % pravdepodobnosťou má pravdu.

Napíšte nám do komentára, či by sa vás snímač otlačkov prstov v týchto hodinkách hodil. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -